Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Fryskitt #93 üzenetére

    Na látod veled valóban kár vitatkozni HP fóbiád van, amit most rajtam töltesz ki. Visszaolvastál, nem, ehelyett engem "jellemzel", ami szerinted "helyes"...
    Amúgy ne személyeskedj már légyszi, nagyon sajnálom hogy ilyen szinten kell megnyilvánulnod, hogy más pénztárcájában turkálsz, ahelyett, hogy visszaolvasnál. Na látod, ez nincs itt. De komolyan nem is hiányzik a Te irígységed, a szomorú, hogy nem vagy egyedül.

    Hol olvastad, hogy a cikket, a cikkírót, vagy eleve amiket írtál ém mondtam volna? De komolyan? A Cikk korrekt, sőt teljesen igaz is.

    Ki is érvel szakmaitlan dolgokkal?

    Na hagyjuk már. Ott Angliában, ahol nagyon okos vagy és jól dolgozol, és ezzel nagyon sok pénzed van, hogy értelmetlenül drága dolgokat vegyél, csináld csak. Egyszer nem mondtam, hogy ne tedd. Csak ne gyere ide fikázni és észt osztani. Nyilván a cikk írója is hülyegyerek, meg mindenki más is, aki amúgy nem a HP-t szidta, hanem a platformot, de te nem bírtad ki, hogy a kis háziistenségedet bántsa valaki, ugye? Na és most már vita. Csak felesleges.

    (#94) Ati1979:

    Igen negyed millát ez nem éri meg, nekem is ez a véleményem. Amit már előzőleg emlegedtünk 140 - 150k a reális ára....

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák