Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rover623

    félisten

    válasz szilchi #59 üzenetére

    Ugyan nem itt lenne a helye (hanem gondolom valamelyik RAM-os totyikban), de ha már itt kezdtük el...
    Örülök hogy bevallottad, úgy mondasz véleményt pl. a DDR2-ről is, hogy neked magadnak még tapasztalatod sincsen vele...valszeg nagyon sokan vannak így.
    Ez nem baj, ezért vannak az újságok, tesztlaborok, hozzáértők...állítólag.
    Egy baj van csak: az olvasó/felhasználó/érdeklődő feltételezi, hogy akik a teszteket csinálják, náluk sokkal jobban értenek a dologhoz...pedig ez nincs mindig így!!!!
    Te is említetted az Everest-et...meg hogy megvered az 533-as DDR2 rendszert...meg hogy a nemzetközi tesztek szerint is szar...
    Szerintem meg nem szar...szerintem meg a tesztek nagy része nudli, abszolút nem hozzák ki a cuccokból a maximumot...az új technológiákból meg feltűnően nem...valszeg azért, mert az ''öreg róka'' tesztelő is jobban ismeri már a csinját-bínját a réginek...az újjal meg most ismerkedik...

    A kedvedért alapon is csináltam egy Everest-et...proci és RAM névleges frekiken:

    [kép]

    Ezt is megvered...?
    Látod a bekarikázott konfigot..? Erősebb procival...?
    Tudod mikor kaptam ilyen eredményt...? Ha nem ment a Dual Channel...:DDD
    És akkor még nem beszéltünk arról, hogy szinte az összes DDR2-es lap megengedi a 800MHz-es FSB mellé a 600MHz-es RAM sebességet...és ezt az 533-as RAM-ok 99%-a elviseli...;)

    P.S.:
    Szal csak óvatosan a mások által végzett tesztek eredményeivel...
    A VGA teszteken is csak röhögni tudok...
    A legtöbb nemzetközi tesztben 3.2-3.4GHz-es procikkal, 925+DDR2 rendszerekben gyengébb eredményeket produkálnak alapban mint én az előző 915+DDR rendszeremben 3GHz-es procival...szánalmas...

    [Szerkesztve]

    primus inter pares

Új hozzászólás Aktív témák