Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

(#1) errorcode06

errorcode06
(őstag)

Huhh

Jó áron vesztegetik őket, a kérdés csupán az, mennyibe fog kerülni itthon, ha egyáltalán kaphatóak lesznek...

Ezek a tápok mennyire megbízhatóak, és milyen a minőségük ? Sajnos nem ismerem a márkát.

"Meg ha az FX-ek mentek 4.5-ön azzal a földkéregvastagságú csíkszélességgel, akkor a Ryzenek nehogy ne menjenek mááá" - jedis

(#2) Chosen

Chosen
(addikt)

A venti jó, már csak a belső a kérdés.

(#3) Daert

Daert
(őstag)

Valóban nagy kérdés a belsőség!
Remélhetőleg jobb nevű gyártót választottak ezúttal mint a Kamariki (Topower) esetében.Hozzáteszem nincs tapastalatom a táppal,de ha egy kevéssé jó nevű gyártó tápjait is horror áron adják,akkor nem számítok sok jóra ár ügyileg.

Asus G752VS/Steelseries Rival300/Beats mixr/Samsung S9+/PS4 Pro

(#4) jerry311

jerry311
(veterán)

A szálcsiszolt fém sose tetszett. nem tudom miért erőltetik.
Na mindegy, a gépházban úgyse látszódna. :DDD

https://www.facebook.com/RailwayRelay/ - League of Legends: spambox

(#5) vzsryl

vzsryl
(veterán)

A magas hatásfok és az erős 12V-os ág vmilyen komolyabb bélre utal, de a Scythe árazásához képest túlságosan is "olcsónak" tűnnek ezek, szóval tényleg nagy kérdés milyen belet kaptak.

(#4) jerry311: Nekem pl nagyon tetszik, de azzal egyetértek, hogy a gépházban úgyse látszik.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#6) zazahoho

zazahoho
(őstag)

a lényeg belül van ,lehet akármilyen gyártó ha ócska belet szerel be akkor mehet a levesbe.amire azért volt példa enermaxnál :W

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#7) MMIX

MMIX
(addikt)

Amennyit látni lehet belőle kívülről, Sirtec/HighPower a belseje. Mint a PC Power & Cooling Silencer Mk II -nek. [link]

[ Szerkesztve ]

(#8) zazahoho válasza MMIX (#7) üzenetére

zazahoho
(őstag)

azért az nem codegen minőség ;]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#9) .mf válasza vzsryl (#5) üzenetére

.mf
(veterán)

"túlságosan is "olcsónak" tűnnek ezek"

:( Sehogy se lehet a kedvetekre tenni... Scythe kiadja a jóárasított csóriki szériát csórikáimnak, erre itt panaszkodnak, hogy túl olcsó.. :DDD

(#10) vzsryl válasza zazahoho (#8) üzenetére

vzsryl
(veterán)

De nem is egy Seasonic, Enermax. :)

(#9) .mf: Ettől a gyártótól nagyon furcsa a jó árasítás. Én pl a házukon akadtam fent múltkor, mert tudása szerint kb. 15k kéne legyen, ehelyett 35-40k.

(#11) 14adam válasza MMIX (#7) üzenetére

14adam
(addikt)

Ndavid: nem 7év gari? [link]

ez egy nagyon jó választás volt a Scythe-től. Reméljük,hogy máskor is ezt a belsőt használja

MMIX te ügyes vagy,mindig mindenkit megelőzől a bél keresésbe,ez már a sokadik példa megint :D

T56 - www.pcvizhutes.hu

(#12) zazahoho válasza vzsryl (#10) üzenetére

zazahoho
(őstag)

Értem én,hogy nem seasonic,de azért nem a futottak még mezőnyből választottak nem adták a nevüket még alsó kategóriában sem ,az idő is fog bizonyítani,mert egy tápnál szerintem a technikai adatok mellett az a legfontosabb :K
az árakat én sem értem néha :(

[ Szerkesztve ]

(#13) Duracellm... válasza MMIX (#7) üzenetére

Duracellm...
(veterán)

A sorba kötött elektrolitkondik(félhidas megoldás) miatt 350W-nál nem nagyon tudhat többet.
Ezt a megoldást nagyon gazdaságosnak ítélem :DDD

Amúgy szép :D

[ Szerkesztve ]

(#14) menalcas

menalcas
(őstag)

Az áraik bitang jók, már csak a magyar árára lennék kíváncsi....
jerry311: nekem nagyon dobja a szálcsiszolás

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#15) Móci

Móci
(addikt)

Pofás tápok, mondjuk egy 450-es vagy 500-as is szerintem jó lett volna... Árban meg tényleg jók.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#16) vzsryl válasza zazahoho (#12) üzenetére

vzsryl
(veterán)

Hát ha az idő lenne a legfontosabb, akkor a hozzáértők csak a régi, jól bevált, 5-6 éves FSP PNF-hez hasonló belekkel rendelkező tápokat vennék. De nem lehet mindig csak a kijárt ösvényen járni, mert azok már-már kezdenek csúnyán elavulni, főleg a hatásfokuk és hangjuk miatt, másrészt a gyártásuk is már leállt. Szerencsére én még tavaly tudtam venni zsír új 400PNF-et. Utódja viszont már nem egy jól bevált szériájú táp lesz, hanem a lehető legmodernebb (természetesen minőségi), mert sok ezer Ft-ot lehet megspórolni a magas hatásfokkal és a hang is fontos szempont. Ha megmurdál, akkor így jártam... Biztosan jó tápot ma már nem lehet ajánlani, mert bármelyikkel előfordulhatnak gubancok, pl: melegedős Corsair, gagyi Enermax Cyclops, Enermax Revolution 1250W, 500-as elektronikára építkező 600-1010W-os FSP-k stb...

(#15) Móci: A 400-500W-os tápokat ma már csak a tápokhoz kicsit jobban konyító emberek vesznek, mert tudják, hogy az bőven elég lesz addig, amíg nem akarnak komolyabb SLI/CFX rendszereket építeni. Sajnos a szg-el rendelkezők igen nagy hányada csak a W-ot nézi, és azt hiszi minél több, annál jobb lesz a gép. Nem egyszer történt olyan, hogy egy srácnak ajánlottam minőségi 400W-ost, amit meg is vett volna, de azt hitte, hogy amiatt kevesebb lesz az fps-e a játékokba. Ez kicsit erős példa, de megtörtént és még sztem meg is fog. :O
Tehát 400-500W-os tápokból szvsz. egyre kevesebb lesz. Észrevételem szerint a nagyobb gyártók közül már csak az FSP gyártja ezeket nagy számban, pl: APN, GHN, PAF.

Szerk.: És ami a legjobban kiakaszt, hogy 400-450-es kategóriában alig található normális moduláris táp. Legalábbis emberi áron. Konkrétan egyről tudok: Thermaltake TR2 RX 450W ~15k. Az Enermax MODU82+ 425W, Corsair HX450, Be Quiet Straight Power E7 CM 480W is csúnyán el vannak szállva 20-30k közé.

[ Szerkesztve ]

(#17) Duree

Duree
(veterán)

Ezek minöségi tápok,az áraik kimondottan kedvezönek hatnak,de mire hozzánk elér addigra rejtélyes okokból,nagyságrendekkel drágább lesz mint az aktuális árfolyamon átszámoltam volna.Vajon mi az oka?

Notebook javítás alaplap szinten, csatlakozók , chipset , smd csere. Kijelző és káva javítás, csere

(#18) zazahoho válasza vzsryl (#16) üzenetére

zazahoho
(őstag)

igazad van,Enermax Revolution 1250W táp -ot nem akartam elhinni,hogy 2 db is gyárilag rossz ventivel van szerelve ,bekapcsolás után nem sokkal elkezdtek hangoskodni,de nem kicsit.Mindezt a legdrágább enermax csúcs tápjánál :W értem én hogy ők is veszik a ventit ,de ilyen hibák nagyon csúnyák,kistesó 450-ről nem is beszélve

(#19) TOM-202

TOM-202
(senior tag)

A 750W-os és a 850W-os korrektnek tűnik. Milyen belük lehet konkrétan?

(#20) 14adam válasza TOM-202 (#19) üzenetére

14adam
(addikt)

[link]

T56 - www.pcvizhutes.hu

(#21) ^Clown

^Clown
(veterán)

Kellemesen árazta a tápokat a Scythe :K

(#22) MMIX

MMIX
(addikt)

Chouriki 2 850W Plug-In teszt TheLab.gr Sirtec/Sirfa/HighPower

(#23) MMIX

MMIX
(addikt)

A Chouriki 2 650W (SPCR2-650) és a Chouriki 2 650W Plug-In (SPCR2-650P) 80+ Gold lett a sajtóközlemény szerint.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.