Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DRB

    senior tag

    válasz Gusztáv #9 üzenetére

    Persze, vannak olyan helyzetek amikor használható, de nekem ezek a helyzetek ritkák. Autódiagnosztikával foglalkozom néha, pl. a sajátomat szoktam buherálni, de ahhoz kicsi nekem, mondjuk a képernyő felbontása nem olyan rossz, de akkor is, inkább egy kisebb laptoppot használok e célra. Egy 15.6-ost, jó persze ez sem nagy, de azért csak fullHD felbontása van ;). Azt már meg sem említem, hogy az írásban lévő tab atom procis, ami hagy némi kívánnivalót maga után. Természetesen másnak mások az igényei, ergo másképp ítéli meg ezeket a kütyüket, azért is írtam az előbb, hogy számomra használhatatlan.

  • DRB

    senior tag

    válasz Gusztáv #13 üzenetére

    Na ja, az ára is biztos atom lesz. ;] Amúgy meg biztos tudnám én is használni valamire, persze úgy, hogy nem fér el a zsebemben kicsit necces, így kb. ugyanott vagyok, mint egy lapossal.
    Egyébként nem feltétlen erre a harci tabra :D értetem a (számomra)használhatatlanságot, hanem úgy az összesre, ebben mérettartományban, az hogy ez kibírja világvégét meg végképp nem jelent semmit nekem.
    Bár... Ahogy most jobban belegondolok, mondjuk offroad-ozás közben, nyakig a sárban kideríteni miért nem indul az a rohadt ML, majd ha beindult, rögtön át is megyünk a siratófalra, de ott meg kiejtem félúton az ablakon és kb. 80 métert pattog lefelé a sziklák között és természetesen rámegy az utánunk jövő...esetleg még is tudnám használni. :DDD

    (#12) tisn: :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák