• #46922752 és #00988160 értékelése egymásról

    Hirdetés: Kitiltott hirdetés

    #46922752 pozitív értékelést adott #00988160 számára:

    korrekt, nagyon ajánlott üzletfél

    #00988160 pozitív értékelést adott #46922752 számára:

    Sajnos az élet közbe szólt az üzletnek előre utaltam, de ennek ellenére folyamatosan tájékoztatott kapcsolatban voltunk és a pénzt is vissza utalta korrekt becsületes ember.

Hirdetés

Aktív témák

  • #00988160

    törölt tag

    A tag kitiltása az oldalról nagyon megérett már, mert az egyik legnagyobb csaló aki valaha fent volt, amikor megirtam a értékelésem még én sem tudtam mi az igazság, de mivel már 10+ tag rámirt akiket átvert illetve megkárositott (fb csoportja is van) már unom leirni mindnek ,hogy nem valószinű ,hogy a pénzüket hamar viszont látják. Egy pár ember aki rám irt akiket átvert már és sokkal több van: wereb100,thelex,yagami01, Chereiose, martin0297, stb stb.. rengetek üzeneteimből ezeket találtam gyorsan lényeg az, hogy nincs is semilyen cucca amit elad, hanem nagyon olcsón ad mindent előre utalás után, és behuz 5-6 száz ezer forintokat is, több hétig használja a tagok pénzét mint az enyémet is mindenféle kifogással aztán több hét után vissza utalgat pár embernek pénzt de közben már újakat ver át így egy piramis játékkal használja hetekig a pénzét az embereknek, illetve meggyőzi az embereket ,hogy ne jelentség mert akkor sosem látják a pénzüket. sokan bedőlnek a sok pozitivjának ami régről megvan neki gondolom nagy bajba került mivel több mint egy éve eladott 200k s telefonokat már letiltotta a szolgáltató és kiderült ,hogy milliós tartozásai vannak.

Aktív témák