Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    Nézz fel a Varázsló FB oldalára (MerlinHardver). Mondjuk amiket építenek mostanában, az már nekem is túl csicsa, de ezt kéri a megrendelő. Nemrég volt egy 7 milliós PC is terítéken...szerintem az országban egyedül ők foglalkoznak egyedi vízzel.

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • Samus

    addikt

    Anno még a hőskorban (2005-2008 között talán, akkor volt nagy divat a csillogó-villogó, és persze világító cuccok, A Revoltec nagyon nyomult a GS hátsó borítóján.

    Akkor mindig világító PC-t akartam. Igazából annyi megvalósult belőle, hogy flexxel kivágtam a gépház oldalát, és szilóval beragasztottam egy plexilapot. Persze előtte apró darabokra kaptam a Codegen SuperPower 6041-1 házat, és fényes feketére fújtam, két rétegben (csiszoltam is előtte), ami annyira jól sikerült, hogy 10 éve még csak repedezett, felületi karcok vannak rajta, de ott sem jött le a festék. Az Abit IS7-E lapon volt piros és zöld LED (tápot kap, és üzemel), illetve egy Asus Silent Knight hűtő világított még.

    Most egy Fractal Core 1500 házam van, igazánól van plexi és vettem egy ALSEYE EL 120 készletet, mert nagyon tetszett ez a stílus, és nálunk még csak hasonlót sem láttam, de még nem raktam be, nincs szívem szétvágni a házat (pedig kellene, mert belül rend van, a SuperPower házban meg kábeldzsungel volt, akkor nem ismertük a kábelmenedzsment fogalmát :D

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák