Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsiguszMaxim

    senior tag

    válasz #16729600 #22 üzenetére

    Jogos :C :C

    Zsírfecske: én azért ezt a kijelentést azért cáfolnám mert próbáltam már a windows7-et de annyi kis bosszantó apróság és inkompatibilitási probléma van még, hogy én azt mondom az XPSP3 egy szépen kiforrott oprendszer lett amit végre lehet rendesen használni. Ok hogy a win7-et is lehet toldozni foldozni, trükkökhöz folyamodni a kívánt eredmény elérése érdekében de az op szolgáljon már engerm és ne fordítva. Egy ismerősöm pl csak azért szívja a fogát mert 5 percenként beakad a ventrillo és késik néha 3-4 percet is. Sorolhatná még az ilyeneket. Én inkább lemondok a csillivilli dx10,11 ről mert egy 7600gs hez képest a 4830 óriási változás lesz még jó sokáig a szememben és elvagyok az XP-vel.

    Személyes vélemény de felhasználási szinten ha csak az élet nem kényszerít másra akkor érdemes elcsúsztatni az igényeket hogy neked mindig az legyen éppen a csúcs ami a köztudatban már egy jó ideje átlagnak számít. Így mindig megvan az újdonság ereje viszonylag elérhető áron és soha nem szívod a fogad mert egy olyan rendszert veszel kézbe amit előtted már jó páran teszteltek és ennek köszönhetően kifinomultabb lett a megjelenésbeli állapotához képest.

    [ Szerkesztve ]

    Best teaparty evaaaaaaaaa!

Új hozzászólás Aktív témák