Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H@lede

    tag

    válasz whYz #1018 üzenetére

    GHA nem egy nagy dolog. Van 2 settem belőle úgy hogy nem használtunk semmi bugot aki akarja simán kiszedi belőle a rucikat. Szerintem csak jól néz ki ennyi craftolt settek több statot adnak én is amint tudom cserélem le.

    Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

  • Ghoosty

    őstag

    válasz whYz #1018 üzenetére

    "ott maradnak az ilyen-olyan scriptek, makrok amikkel bent lehet maradni."

    Ez már bot kategória.

    Exploitért nem ritkán ban-t osztogatnak. Több játékban jelen van/volt dupe-olási technika, az is "csak exploit". Arhceage-ben pont APEX-et lehetett dupe-olni. Értelmezésed szerint ez nem volt csalás.

    Ha egy hasonlattal akarok élni, akkor a bábu ütögetés az 5 Forint ellopása, az Apex dupe-olás, meg 100.000 Ft ellopása. Míg az első is tilos, annak ellenére, hogy soha senki nem fog feljelenteni, nem fog vele foglalkozni, míg a másodikkal igen, holott mind a 2 lopás.
    Ha valaki beragasztózza az 5 Ft-st és úgy hagyja az asztalán, majd hozzáragad a kezedhez, akkor ne kezd el szidni a másikat, hogy milyen szemét.

    Nem tudom, mi az a GHA.

  • mikromanus

    veterán

    válasz whYz #1018 üzenetére

    de most komoylan. Miért vagytok pancserek? Erre nincs jobb szó. A sok lelkes ifjonc tömörül a bíróságon, meg tülekedik egyéb helyeken, aztán csodálkozik hogy ha a tömegbe nyitnak kaput és hátulról megtámogatják őket, akkor máshol ébrednek. Ez ilyen. Aki kiharcolja a pofont az ne búsuljon a kék-zöld foltokért! :C
    Most komolyan. Olyan nagy energiabefektetés lenne egy nyominger szörnyet lenyomni, hogy legyen azonosítható szüttyőd? Ha nem ismernétek, akkor a helyfüggetlen AFK módszer:
    - telepakolod a zsákod.
    - kell egy azonosítható pakk
    - shift jobb klikk a pakkon
    - mehetsz szotyizni vagy a ládagyárba dolgozni
    A rendszer figyelmeztet hogy nincs hely azonosításra és illetlenség, de azért folyamatosan próbálkozik. Aztán meg nem vág ki inaktivitásért. Semmi külső nyoma nincs ha nincs hely a pakkban hogy te azonosítgatni próbálsz. csak állsz és üveges szemmel zombulsz (már a karaktered).
    Azt hiszem a horgász-kukacoskodós módszer is működik hasonló módon, csak azt inkább fishing szakma upgradere használják. Sok labor, sok kukac, azt mehet a horgászat amíg sörözni mész.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák