Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cucka

    addikt

    válasz sutszi #40 üzenetére

    Másfélszeres különbség?! Ez olyan félelmetesen hangzik. Csak az a baj, az ilyen összehasonlításokkal, hogy nem mindegy milyen mértékekről beszélünk.
    De, pont teljesen mindegy. Bármilyen területen kurva drága olyan eszközt gyártani, amelynek a hasonló eszközökhöz képest 50%-al alacsonyabb a súlya, legyen az autó, mobiltelefon, notebook vagy bármi más. És igen, pont ez a fél kiló a nagy truváj ebben a gépben, meg az, hogy fele olyan vastag, mint a hasonló gépek. Ettől érdekes, különleges és ettől kerül annyiba, amennyibe.

    Azért meddig kell neked elviselned a plusz 0,5kg hordozását ami ilyen megterhelő? Válaszolj kérlek.
    Perpill semeddig, jelenleg nem dolgozom notebook-on, de évekig dolgoztam, és amikor a 2.5 kilós gépet lecseréltem egy 2kilósra, akkor az bizony érezhetően kényelmesebb volt és egyáltalán nem bántam meg a cserét. (Pedig nem szenvedek izomsorvadásban, fel bírtam emelni a nehezebb gépet is, csak miért cipelnék nehéz dolgokat magammal, amikor cipelhetek könnyebbeket is?)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák