Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz cucka #37 üzenetére

    Te miről beszélsz?
    Amúgy olvass pontosabban mert nem teljesen 2kg-os gépekről beszéltem.
    1. 2kg alatt vagyunk, és az említett alternatív gépeket vettem figyelembe.
    2. Másfélszeres különbség?! Ez olyan félelmetesen hangzik. Csak az a baj, az ilyen összehasonlításokkal, hogy nem mindegy milyen mértékekről beszélünk. Azért meddig kell neked elviselned a plusz 0,5kg hordozását ami ilyen megterhelő? Válaszolj kérlek.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz cucka #112 üzenetére

    Inkább miért nem írod le, hogy a te esetedben ez mit jelent a hétköznapokban?

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz cucka #123 üzenetére

    OK, rendben, én mindent megértek, de ha ennyire leg-leg-leg modell, akkor egy core-i szériás procit, és egy IPS panelt azért várnék bele. Mondom, lehet ennyi az ára, nem fáj, ha másnak telik rá, de akkor miden részletre figyeljenek oda annyira, mint az árcédula megírására.

    Az meg, hogy a Vertu-t veszik, nem engem minősít. ;]

  • Paarthurnax

    senior tag

    válasz cucka #317 üzenetére

    En 13"-os MacBook Pro-val dolgozom. Akkor szakember vagyok vagy nem? :DDD ...es "csak" egy C2D proci van benne, de az Eclipse sosem panaszkodott.

    Diablo 3 - BoGyesz#1484

  • alamuszi

    senior tag

    válasz cucka #336 üzenetére

    "Érted, az iPad is fergeteges siker, viszik, mint a cukrot, oszt' még ennél is sokkal gyengébb,"

    Csak az IPAD-al ritkán gépelsz, vagy elég ritkán konvertálsz, esetleg nézel tonna számra filmeket.

    "A Thinkpad Corporate Business gép nagy cégeknek készült, olyan funkciókkal, amelyeket a vevők igényelnek. Namost mivel te valószínűleg nem vagy egy egyszemélyes nagyvállalat, meg én sem vagyok egy egyszemélyes nagyvállalat, ezért egyezzünk meg abban, hogy nem kell feltétlenül lámának érezzem magam azért, mert nekem más igényeim vannak egy notebook-al kapcsolatban, mint egy nagyvállalatnak."

    Na ebben igazad van, abban viszont nincs ha én egy ugyan nem vagyok egy nagyvállalat, csak egy sys admin, vagy egy flash fejlesztő, vagy egy mérnök, ami villamos gépeket, vagy éppen autókat tervez, és nekem kell otthonra egy gép, és nem felel meg a Mac mert nem, ennyi, akkor aki nem Mac-et vesz nem igazán tud a szépséggel mit kezdeni, még nem szegény paraszt, aki azért vett meg egy EliteBook W8740-t, vagy egy W701-et mert azt tudja használni az otthoni munkájához is. Hozzáteszem veszi ezt olcsóbban, mint egy hasonló kategótiás Mac Book Pro-t. Szóval nem nem vagy láma, de akkor senki nem sértődik meg, ha macet látok nála, akkor nem gondolom mérnöknek, max egy vágónak, vagy grafikusnak ugye.

    "Nincs olyan gép, ami mindenre jó, erős, tartós és olcsó, továbbá olyan gép sincs, ami bármilyen feladatra a leginkább optimális választás."

    De azért ha lehet, akkor olyat veszek ami minől több mindenre alkalmas, na ez nem a Mac, de egy bármilyen jó minőségű Notebook, windows-al még mindig a legjobb alternatíva, a legtöbb mindenre alkalmasság terén. A Mac jó, de közel nem annyira sokrétű alkalmazhatóság terén, mint a Windows.

    "Tudod, ha veszel méregdrágán egy Ferrari-t, akkor az nagyon jó, ha gyorsan akarsz menni meg puncimágnesnek is király, de nem annyira jó, ha nyaralni szeretnél menni vele a családdal."

    Ez a ferraris példa sántít. Nem tudom hova tenni.

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák