Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    válasz littlelion21 #34 üzenetére

    Áh, nem nagyon tudom elképzelni... egy gamer laptop mint státusz szimbólum? :F Nem Rolex ez, hanem vmi ormótlan műanyag dzsunka, kéken világító alien fejjel, ami 2 év múlva ronda kopott lesz, meg csapágyas (hangos), és könnyen meglehet be is krepál. Nem elegáns, nem időtálló, csak "cool". Szóval kíváncsi lennék egy statisztikára arról, hogy kik és miért vették ezt meg. Inkább azt tudom elképzelni, hogy van vmi egyszeri aszfaltparaszt mondjuk Norvégiában (csak példa), valami 5x8-as munkával, aztán összegyűlik neki évente 1 milla felesleg úgyis, szóval rájön a megalománia, és megveszi ezt -- miért is ne --, ahelyett hogy kiugrana idén is Thaiföldre fényeztetni a bohócot. :) Aztán majd szitkozódik, mert rángat rajta maxon a Crysis... meg úgy is megunja két nap után... szegény, ismét becsapták az ösztönei. Szóval jövőre majd inkább Thaiföld. Hacsak megint nem tudják neki beadni, hogy wow, itt az új megaakármi, ő ezt is akarja, mint kisgyerek a két méteres plüssmacit. Oh well. Alienware meg elég jót kaszált ezen (hány százalék lehet egy ilyenen?), hehe, ő nyert. Ja, és Alienware a legerősebb gamer laptop (ha az)... ez fontos lehet marketing szempontból.

    "Vagy egyesek ezzel az ellenszenves felsőbbrendű bennfentes fikázással élik ki magukat, jó magyar szokás szerint? :((("

    Ugyan már... mi van azzal? Teljesen egészséges, ha valakit bosszant a státuszimbólum cuccok létezése (de ez szerintem nem igazán az), ill. azok akik azokat megveszik. Önvédelmi reflex, ugye, hiszen nem akárhonnan van nagyságrendekkel több pénze sok embernek... Az lenne a beteg, ha nem idegesítené ez az embereket. (Ja, és látom ismét sikerült feltalálni, hogy ez kizárólag a magyaroknál van így... máshol ez emberek jámbor szentek, igen, minden csak itt szar... :DDD )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák