Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Dylen

    aktív tag

    válasz Kidus #40673 üzenetére

    aludni sem tudtál, mi? ;]

    bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

  • tildy

    nagyúr

    válasz Kidus #40673 üzenetére

    Nos, kezdodott azzal, hogy :
    szerdan kiderult, hogy aug 17-en bekoltozhetunk az uj albiba. Ez azt jelentette, nemcsak haza hanem ossze is pakolunk , hogy amikor visszamegyunk, mar csak atcuccolni kelljen.

    Tehat osszepkaoltuk szerda este as szobát. Lajos azt mondta Kalandos utat akar. Az lett:
    5 után indultunka victoriára, mert kb 1 -1,.5 óra a buszút oda. Oysterén pénz nuku, gondoltuk, overgroundnál töltjük. Automata toltö központ lezáőrva, törökök zárva, Lajos be Manor houseig, én csomagokkal busszal be manor housig.

    Lajos futott, így mivel van egy kisebb asztmája, ezért félt , durvább hatása lesz. Nem lett.

    Aztán busz: azt hittem közvetlen járatra vettem jegyet, victorián derült ki: bécsi átszállás. A busz Kassára ment amúgy, szlovák sofőr , látja magyar vagyok, hello szia, gyere gyere:D
    Király.

    Dover után Folkestone következett. Ajaj, na ez az egész jobb ha megy majd blogba inkább, úgyis oda is terveztem ...

    Két napja vársz? Ejj, ejj, pedig ha olvastad volna a twittjeim, vagy a facebookolásom:D:D

    Közel sem dőltünk ki annyira, mint a londoni repülőutunk után amúgy. Brüsszelt meg lehet nem láttuk volna, és lehet nem tudtuk volna, hogy feltétlenül akarjuk látni. Szóval hamarosan tervezünk oda majd egy kiruccanást: gyönyörű város.

    Fokukac: roviden visszafogottan:

    -Népliget, rekkenő hőség. MO., mit vártam, tán esőt vagy hideget?
    -Néplige telőtt óóó azok jó kis ikarusok még mindig forgalomban ... Mintha időutazásban lennék...
    - népliget, nemzeti buszpályaudvar is, egy darab bankautomata. egy, bakker, 10 méteres sorral.
    -népliget, metró : hála égnek kártyával tudok fizetni a jegyért, oysterhez hasonló csak taccsolj cumó ( még mindig) nincs.Ez itt a balkán ugye. Szenvedj a majd 30-40 kilós csomagoddal ( hiába na, két csizma jött haza, két cipő, sörök, stb..) , hogy a nyamvadt papírjegyed bemenjen a lukba.
    -Köki: a hely még mindig lyan, mint régen, de legalább van mozgólépcső, megment. Fenn már siralmasabb a helyzet, de hála égnek itt is tudok bankkártyával fizetni, rohanás vonathoz, lépcsőzés, az említett csomaggla, izzadás...
    -Vonat: külföldiek ferihegye le akartak szállni a másik kocsiban, ajtó nem nyílt, én megpróbálom kinyitni a mi ajtónk, de a vonat elindul, külföldiek fenn maradnak ( 3 orakor, repulojuk 5kor menne) . észfék az ajtó közelében sehol, kabinokba nem néztem be... De miylen, hogy nem nyílik, alíg bírod kinyitni az ajtót, és nem tudsz leszálnni, csórikáim... Ceglédig jöttek. Nem győztem elnézést kérni a máv helyett is... kalauznak bezzeg nyílt az ajtó...
    -Szolnok: vasútállomás. Nem lennék rokkant vagy babakocsis szolnoki, aki vonattal szeretne közlekedni. Egy rámpa nem sok, de annyi sincs az egész állomáson , kerekesszékkel megközelíthetetlen . Csomagommal ezt is megéreztem...

    Hirtelen ennyi .

    Szerencsére itt szüleimnél már nagyjából el is felejtettem az egészet:D De nem költöznék haza.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tiv83us

    veterán

    válasz Kidus #40673 üzenetére

    Mindja en is felteszlek egy buszra... :U

    Always Outnumbered, Never Outgunned

Aktív témák