Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz hunspikey #89465 üzenetére

    "Azt már csak halkan teszem hozzá, hogy igazi pixel peepernek kell lennie valakinek ahhoz, hogy egy mai streamelt tartalmat megkülönböztessen egy diszkes verziótól -erről van youtube video, ahol egymásra pakolgatva, váltogatva, osztott képpel bemutatva, iszonyú pici különbség ugyan látható, de őszintén... ez kit érdekel?? Ráadásul hónapokkal akár egy évvel is a streaminges bemutató után?? - én a tartalmat fogyasztom köszönettel, megnézek egy sorozatot és kész, már nem érdekel. Nem akarom újra nézni se így se úgy."

    "erről van youtube video"?
    Hát persze. Tesztelj csak egy szintén agyontömörített platformról, ahol szintén az eredeti töredékét látod viszont. ;)
    Ne hivatkozz nekem streamre, mert az max. közepes. Egy UHD/BD remux 100x szebb szemre nézve is, természetesen nem YT-on keresztül tesztelve, hanem steam vs UHD remux összeeresztve egy jó külső lejászón. Na itt azért már bőven akadnak különbségek, a DB remux javára.

    "megnézek egy sorozatot és kész, már nem érdekel."
    Erre G3? Ez most komoly?
    "Azt már csak halkan teszem hozzá", hogy tök feleslegesen vettél csúcs tévét, ha ennyire nem érdekel, hogy a képességei felét sem használod ki. De kinek mi, ugye... :)

    Én is nézek streamet... még mielőtt....

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák