Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunspikey

    őstag

    válasz DVlad #38915 üzenetére

    Walter Mitty titkos élete című film azon jelenete amikor a felszálló repülőt felülről mutatják egyszerűen kiborított vt60,-on. A felszállópálya fehér csíkjai ahogy elhaladnak jobbról balra konkrétan 10 centis zöld trailt húznak és villognak mint a barom. Ekkor mondtam azt hogy szép ez a plazma de ez azért felháborító. Én egyébként láttam a rainbow effektet is pl Art of flight red bull film, illetve sosem tudta megszokni a szemem hogy az egész kép villog mint a neon lámpa. Cserébe szép volt a képe, János bekalibrálta full színhelyesre és szerethető volt minden hibája ellenére. Most hogy váltottam el kellett dönteni hogy Samu q80 vagy lg c9. És hát azt kell mondjam hogy én plazmás vagyok és lehettem volna lcd párti is akár most a váltás okán, csak hát sajnos nem olyan szép az lcd kép mint az oledé. Ezért oledes lettem és nem azért lettem oledes mert oled szülők oled gyereke vagyok, aki vasárnaponként oled atya oled igéit mormolja, hanem mert a plazma után a natív abszolút képminőség tekintetében az oled sokkal jobb és ezért ezt választottam. Több mint egy évtizeden keresztül fotós voltam abból éltem, az egész életem a színek, árnyalatok, gradáció stb körül keringett.
    Én is megnéztem az említett természet film víz című epizódját, az elején ugye a jégmadár halfogáskor csobban egyet.. Hát Zsila Sanyi vagy Máté Bence sem tudna szebbet komponálni, ahogy meg a c9 ezt tolmácsolta... Én majdnem bepössentettem. Most az altered carbon - t nézem hat az is meg ér egy misét!

    A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

Új hozzászólás Aktív témák