Hirdetés
-
PROHARDVER!
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
cichlid1
tag
válasz powerup2 #39582 üzenetére
Amúgy a képe nem lesz jobb a panának egy kalibrált c9-től ez biztos amiben a pana jobb pl a hang erre ráfeküdtek eléggé
Erre ne vegyél mérget. Egyet sokan elfelejtetek: a panel csak megjelenítő! Azt jeleníti meg amit ráküldenek. És itt jön be a képfeldolgozó processzorok szerepe, és ezek miatt bizony lehet különbség oled és oled között. színhűségben, árnylatok megjelenítésében stb..
-
alaves
addikt
Nem célszerű hétágra napsütött nappaliban 1000 nit fényerővel tévézni. Már csak szem egészségügyi szempontból is árnyékolt / sötétített nappaliban 100-120 nit fényerővel ajánlanám a mozizást / tévézést, és erre az OLED a legkiválóbb (a kék fény kibocsátása is az eü. határérték alatt van bőven).
Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]
-
bisiz
tag
válasz Partizan182 #39601 üzenetére
Oké, köszi, az nem vészes azért egyáltalán. Este meg valszeg jobb lesz picit
Bár kicsit fosok 100as oled lighton járatni napközben. Mondjuuk az inkább akkor kell amikor tényleg süt is a nap.[ Szerkesztve ]
MSI x570-a pro, Ryzen 7 5600x, BQ Dark Rock pro 4, G.skill DDR4 2x16gb 3200, AMD Radeon 6900XT, Corsair rm650x
-
daneel_hu
addikt
válasz Pro Koryak #39606 üzenetére
EZ mondjuk elég nagy különbség... de az is igaz, hogy a C9-es értékeihez is heggesztőszemüveget kéne felvenni sötétben.
-
válasz Pro Koryak #39606 üzenetére
Nekem mar a 910-nek is kifolyik a szemem ha este nezek filmet es egy sotet jelenet utan mondjuk felkapcsolodik egy lampa. Pedig a fenyero 40-en van az oled meg talan 60-on.
Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...
-
X2N
őstag
Üdv! LG 55B9-nél a fényerőt mennyire érdemes állítani sötét szobában HDR és nem HDR-es filmeknél? Monitorom 120cd/, ezt érdemes beállítani? Ez kb hanyas érték a tv-n?A nézési távolság miatt nem kell több fényerő?
[ Szerkesztve ]
-
krx21
nagyúr
válasz cichlid1 #39603 üzenetére
Valamint Te tudod, hogy mit jelent a kalibrált megjelenítő? Jelen pillanatban a Panasonicot nem lehet jobban kalibrálni mint az LG-t, sőt. János666 tudna mesélni. Tehát felesleges színhűségről beszélni. A vidéó processzorok funkcióit leginkább kikapcsoljuk...
Lehet ezt ideológizálni, de az Oled TV-k között van a legkevesebb képminőség különbség, ami valaha volt a TV iparban. És ez nem másért van, mert oled panel csak 1 fajta van minden évben...[ Szerkesztve ]
-
cichlid1
tag
Nem vagyok szakember ez tény, de azt hogy melyik pixel vagy subpixel milyen erősséggel világít, azt a jelfeldolgozó processzor határozza meg. vagy rosszul tudom? Ha ez így van akkor a processzoron fog múlni milyen képet látzs és nem csak a képjavító funkciók. Vagy nincs igazam?
-
hunspikey
őstag
válasz Pro Koryak #39606 üzenetére
Ehhez képest az rtings.com a c9 re ezt mérte:
Hdr 50%: 301; 25%: 530; 10%: 845
Ez már közelebb van.
A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3
-
Joshi
titán
Itt pont az ellenkezőjét írják.
"Measurements"
"Please be aware that OLED panels seem to vary too much from panel to panel to allow for the re-use of settings from another set. We suggest that you have a professional calibrate your set in your own living room or simply stick with the "Cinema Pro" profile." -
veterán
Jó ezt a fórumot olvasni és jó néha nem beleszólni. Érdekes látni, ahogy kiegyenlíti magát a sok hozzászólás.
-
hunspikey
őstag
Kicsit félre értelmezed a dolgot.
Az idézett szöveg annyit tesz hogy nem lehet a tv-k kalibrációs beállításait egyszerűen csak univerzálisan felhasználni mert a panelek eltérnek.
Viszont ha egy évad különféle tv-it bekalibrálod akkor pont ezt a panel szórást szűröd ki és mivel bármely képes a különféle színterek és eotf görbék hibátlanra állítására így gyakorlatilag édes mindegy kié a tv ugyan az lesz a látvány.Ebből tört ki most a Panasonic a jobb panel hűtéssel és ebből fakadóan a merészebb fényerő alkalmazással.
Az persze más kérdés hogy kell e 1000 nit ha van nullás fekete. Mint ahogy levezettem az emberi látásról postomban a gyakorlatban semmi értelme. 200-300 nit a max ami mellett még látni a 0.1nit alatti részleteket. 1000 nitnél elég ha 1 nit a "fekete"
A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3
-
Joshi
titán
válasz hunspikey #39618 üzenetére
Pont azt írja, hogy minden panel más ezért célszerű mindenkinek a nappalis körülményekhez kalibráltatni. Magyarul igenis van különbség panel és panel között. Amúgy i1D3-al mérve Sonyknál a Cinema Pro van a legközelebb a referenciához. Szóval ha valaki azt használja kalibrálás nélkül az teljesen jó. Gondolom LG és más gyártónak is van olyan profilja ami teljesen jó általános használatra.
(#39617) krx21 Ha, ha, ha.
[ Szerkesztve ]
-
Joshi
titán
Én szoktam szimulátorozni van is cockpitem, de nekem elég a 60fps. Engem a képtörés soha nem zavart igazán, meg amúgy is várok egy jó VR szemüvegre ha lesz egyáltalán vállalható minőségű. Akiknek fontos a HDMI 2.1 azok úgy is LG-t vesznek, de konkrétan én elsősorban játékra biztos hogy LCD-t vennék.
-
nagyúr
válasz hunspikey #39618 üzenetére
Igazából az 1000+ a világos nappali HDR-hez kellhet (az egyetlen előnye a mostani LCD-nek még)... illetve ahhoz hogy a villámlás, reflektor, nap csillanása, lens flare effekteket vissza tudják adni valósághűen, úgy hogy a részletek elvileg ne vesszenek el.
Nyilván a gyakorlatban vannak egyéb "természetes" korlátok is... de azért lehetnek szituk amikor jól jön az ilyesmi.
Sokan írták itt már hogy nekik sok a HDR... nekem ez még nem jött elő... és amikor tényleg egy taktikai lámpával hadonásznak egy akciófilmben vagy becsillan a nap, villámlik, felrobban valami, stb... az ahogy a valóságban a tévén is vakít (és vakítson is, az a valósághű).
Egy jól masterelt minőségi forráson a baseline szint nem fog vakítani... tehát ami csak 120 nit és nem vakít annak ugyanúgy kell kinéznie fényerőben mintha SDR-t néznél... ezért nem kell visszavenni 100%-ról.
Azt hogy ki mit kókányolt amikor lemezről leszedte a forrást... vagy egy két rosszabban masterelt forrás lehet nem a tévé hibája.[ Szerkesztve ]
Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m
-
hunspikey
őstag
válasz FollowTheORI #39624 üzenetére
Hát sajnos a hdr nem így működik.
Amit a Pana egy lg-hez képest meg tud mutatni csúcs fényekben az arra nem jó hogy a közép normal képi tónusokat világosabbá tegye. Az abl a teljes képi átlagot nézi ezért a komplett képet nem tudja világosabbá tenni. 100 % fehér esetén volt 7 nit előnye.
Igazából jobban jársz ha csinálsz magadnak egy nappali fényhez torzított gamma görbét bármilyen tvn. Pl ilyenkor lazán lehet a feketét 10-20 nitre húzni úgy is feketének látod majd a környezeti fény miatt. És ha innen indul a fekete akkor fel tudod poszterizáció nélkül húzni az értékes közép tónusokat.
A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3
-
daneel_hu
addikt
Aki rendszeresen fényes nappaliban tévézik annak felesleges oledet vennie, erre azért jobb egy csúcs lcd.
Az más kérdés, hogy fényes nappaliban minek tévézni... -
nagyúr
válasz hunspikey #39626 üzenetére
Teljesen másról beszélsz, de mindegy...
Igen az ABL is egy limitáció, de a gyakorlatban ritkán kell max fényerő teljes képen, szóval annyira nem fontos limitáció (ezért eladható az oled tech HDR-ben is)... de attól még az.
Meg én most nem LG vs Panáról beszéltem, hanem hogy miért kell és jó az 1000+ nit... (úgy általában a minél több).A HDR meg így működik, és az a lényege (egyik, a szinek mellett) amit írtam.
[ Szerkesztve ]
Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m
-
hunspikey
őstag
válasz FollowTheORI #39631 üzenetére
Kicsit felületesen olvastam a postodat, szóval, igen, ugyan azt írjuk: tök mindegy mennyi a csúcs fénysűrűség helyes tónus mappelés esetén (és ugye feltételezve hogy a forrás meta adataiban szerepelnek a szükséges adatok) a normál SDR-nek megfelelő középtónus ugyan úgy fog megjelenni (+- pár százalék persze).
Én úgy értettem félre az első postod hogy azt akartad írni, hogy több csúcsfény jobb lesz egy fényes nappaliban. Sorry!
A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3
-
hunspikey
őstag
Oké akkor egy nagyon tömör szándékosan konyha nyelvű leírás, mert nem akarok nagyon szakmai postot:
A forrás anyag képét a TV átszámolja magának a panel képességei alapján. Ekkor figyelembe veszi azt is hogy te mit tekergettél rajta.
Tekergetni azért lehet és érdemes, mert gyárilag nem kalibrálnak minden egyes panelt azaz nem az a szín és nem az a fényesség jelenik meg amit az anyag előállítója akart.Alapvetően két helyen érdemes tekergetni:
Fényesség
SzínFényességnél abba a transzfer görbébe nyúlunk bele ami megmondja a TV-nek, hogy milyen fényességű értékeket hová jelenítsen meg. Ha plusszolod akkor egy adott fényességű tónusok világosabbak lesznek, ha mínuszolod akkor sötétebbek lesznek.
Színnél értelemszerűen a TV saját elképzelését bírálod felül, ha van egy bugyi rózsaszín anyag de te bele plusszolsz vörös primért akkor nyílván pirosasabb lesz.
Szín esetén a komplett színteret is lehet forgatni (árnyalat csúszka) illetve a színkezelő almenüben mind a 3 primér és mind a 3 szekunder szín árnyalatát is lehet külön-külön, tehát annak a tengelynek a pozicióját, valamint a szaturáltságát (mérési pontok tengely irányú mozgatása) valamint billanciáját is lehet állítani amit kérsz.
Alapvetően kezdésnek azt javaslom, hogy 2 pontos fényességi "kalibrációval" kezdjen mindenki aki most ismerkedik a dologgal, itt ugyanis nem lehet szétszaggatni a tónusokat, hiszen csak kompletten az aljába vagy a tetejébe tudsz belenyúlni a görbének.
Van még általános brightness érték is- ezzel nagyon óvatosan, ugyanis am blokk emeli felfelé az egész tónustartományt ezzel nagyon hamar meggyilkolva az OLED feketédet.
Van még 10 illetve 22 pontos kalibráció is - ez lehetővé teszi azt hogy ne lineáris legyen a beavatkozásod, hanem görbe jellegű.
Ezek alatt vannak IRE-nek nevezett értékek, ezek a fényességi tartományok. IRE0 a fekete, IRE100 a kotta fehér, IRE 50 az 50%-os szürke.
Ha pl valaki black crush-al küzd, akkor elsőre menjen 2 pontos kalibrációval: azon belül alacsony vezérlés, tehát az alját fogjuk meg, és toljon bele egyenlő mértékben 8-10 pontot a primér színekhez. Ez 8-10%-al fogja megemelni az egész gamma görbét.
Színek:
Nálam nem volt rendben pl a sárga HDR10 esetén, illetve a piroson is látszott, hogy nem frankó, valamint nagyon neon zöld volt a fű. Ha másnak is van ilyen gondja akkor érdemes a helyes fehéregyensúly (meleg 2) mellett még forgatni az egész színtéren, árnyalat csúszka húzásával (R irányba)
Itt az RGB színtér, a tengelyeket tudod az árnyalattal befolyásolni a szomszéd irányába.
Tehát ha szar a sárga mert zöldes, akkor el kell mozgatni a sárga tengelyt a piros irányába. Ha a fű neon zöld, akkor azt meg mozgasd a sárga felé. Cián szokott még ritkán vacak lenne, érdemes kék felé mozgatni. stb.Játszatok vele egy kicsit, tapasztalgassátok, ha kérdés van írjatok imádom a témát megpróbálok segíteni!
Egy nagyon fontos dolog van:
ha 10 vagy 22 pontos kalibrációval mész fényesség tekerésnél, akkor nagyon vigyázz hogy ne szakítsd meg a tónusgörbét, azaz ne csinálj olyat, hogy:
IRE 2.5: RGB: +20
IRE: 5: RGB:+5
IRE 7.5: RGB: 0ez széttépi az alsó tartományod, mivel a legsötétebb részleteket világosabbra kéred mint a szomszédos árnyalatok mellette. Tehát IRE2.5 megelőzi IRE5-öt. Ez cumi. Minden arcon, nyaki részeken ahol árnyékba fordul a tónus látni fogod, de most már tudod mi a baj.
Ilyenkor vagy szelídebben emeled a near black részleteket (IRE2.5) vagy tolnod kell a szomszédon is (IRE5)
Megfigyelésem, hogy két szomszédos IRE érték között nem egészséges 6-7 értéknél többet lépni.
Nálam a max amit tolerál az anyagok többsége illetve tud a panelem anélkül hogy OLED fekete goodbye lenne, az kb:
22 pont:
IRE 2.5: +12
IRE 5: +8
IRE 7.5 +3
IRE10 +1
brightness 51 (tehát erre is tudok egyet biggyeszteni, rengeteg részletet hoz elő viszont nekem 52-nél már nincs feketém)Hajrá!
[ Szerkesztve ]
A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3
-
Fisha
őstag
válasz hunspikey #39633 üzenetére
Hát köszi a kezdőknek szóló leírást, amiből nem sokat értek.
Én black crush-sal küzdök sdr és hdr esetében is, eddig a brigthness-t toltam, de 55-nél se tetszik még teljesen, feljebb meg már nincs szívem menni. Írod ezt a kétpontosat. Ez pontosan mit is jelent, a TV menüjére lefordítva? Bocsi, ha ezt meg kellett volna érteni a fentiből.[ Szerkesztve ]
-
hunspikey
őstag
képi beállítások alatt: haladó az alatt fehéregyensúly: ezen belül tudsz választani, hogy hány pontos, válaszd a két pontost, majd alatta kicsivel alacsony vezérlést magas helyett, ebbe menj bele, lépkedj az RGB értékek közt és emeld meg egyformán mondjuk +12-vel, majd "teljesen kint" a brightness-t tedd vissza 51-re.
Így hogy tetszik?
A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3
-
chros
őstag
válasz hunspikey #39633 üzenetére
> Alapvetően kezdésnek azt javaslom, hogy 2 pontos fényességi "kalibrációval" kezdjen mindenki aki most ismerkedik a dologgal
Jo iras, de 1-et hozzatennek: legalabb 1 colorimeter (es adott szoftver) nelkul felesleges ennek nekimenni, mert csak "vakon" buheral valamit az ember.
-
nagyúr
Van egy opcio hogy "tone mapping" valahol a menuben, azzal meg probalkozhatsz, ha esetleg elvesznek reszletek, vagy tul vilagos vagy tul sotet az anyag (foleg HDR).
[ Szerkesztve ]
Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m
-
hunspikey
őstag
Ebben alapvetően igazad van ezért nem is említettem konzekvens módon hogy ez kalibrálás, inkább a tekergetés igét használtam.
Arra jó, mint ami nálam volt: konkrétan HDR10 teszt slide-nál a sárga zöld volt - na erre jó, mert most minden nagyjából a szememnek jól jelenik meg. Illetve arra is jó, hogy pl én az Our Planetben nem láttam a tejút ívét a hold felett a legelején és az árnyékos kontinens is kotta fekete black crush volt - ezeket szemre is be lehet lőni ha van pár év rutinod. Persze... tutti van benne elbaszott mértékű DeltaE , de még új a vas szóval nem akarom Jánost csesztetni egyenlőre. 500 óra után úgy is kérem majd a profi műszeres kalibrációt.
A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3
-
hunspikey
őstag
Mélyvíz haladóknak!
Tud valaki abban segíteni hogy kell összekapcsolni a laptopot a TV-vel és ezt végig csinálni.
Én személy szerint szívesen hard clippelném a PQ görbét, mert meglátásom szerint az a helyes tone-mappinghez vezető út. De nem tudom - sosem csináltam - hogy kell rácsatlakozni a TV-re.
A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3
-
junior19
senior tag
válasz hunspikey #39636 üzenetére
Nem biztos, hogy az adott problémára ezt ajánlanám.
Mondjuk ha valakinek van egy ilyen értékű készüléke, s ilyen problémája, azt nem nagyon értem, miért nem kalibráltatja.
Ez az ajánlás azért nem igazán jó, mert egy dolgot nem veszel figyelembe. Minden IRE érték fényességi szintjét a 3 szín összege adja. De nem egyformán. A piros az adott fényesség 21%-a, a zöld a 71%-a, s a kék a 7%-át adja. Alaphelyzetben általában a meleg 2 színhőmérsékletnél a piros sok, a zöld közel jó, a kék pedig vagy kevés, vagy több, de kevesebb, mint a piros. Így az egyforma szintű emelés ugyan a gamma értékét csökkenteni fogja, de a színeknek még inkább megváltozik az aránya.
Ha már mindenképpen kísérletezni szeretne valaki, akkor a többpontos rendszerben az alsó IRE értékek fényerőszint emelése talán jobb ötlet erre a problémára. Ez egyforma százalékban változtatja aránylag a 3 színt, nem fog megváltozni az arányuk, a gamma értéke csökken, így több fényt ad ki. Erre igaz lehet, amit írtál korábban, hogy ne legyen nagyon sok érték különbség a szomszédos IRE értékek között.codec project
-
hunspikey
őstag
válasz junior19 #39642 üzenetére
Teljesen igazad van! - de full kotta kezdőknek akik csalódott nézegetik a félmilliós OLED tv-t és látod van ilyen : ül előtte 55-ös brightnessel és nem boldog, szóval ezeknek a társainknak valahol el kell indulniuk. Játszani kell vele - ismerkedni- ez egy csodálatos világ végtelen lehetőséggel. Lesz, hogy rosszabb lesz, lesz, hogy undorító, lesz hogy lila lesz a feje mindenkinek, de a tudás majd egyre gyűlik és egyre jobb profilokat fog minden erre nyitott tulaj csinálni magának. És hidd el magától előbb utóbb el jut odáig, hogy felismeri a kóülönféle problémákat és rá fog jönni hol kell belenyúlni.
Az írásom tudtam, hogy ki fogja verni a biztosítékot minden hozzá értőnél, a profi kalibrátorok meg majd egyenesen keresztre feszítenek. De itt meg kell tudni különböztetni, melyik a helyes megközelítés:ha te bemész egy Michelin csillagos étterembe és sótlan a leves, akkor mit teszel? Itt válik ketté az egész világ és a TV-nél is itt válik ketté a cucc? Hiszünk a gyári profilnak és nézzük még ha nem is tetszik? Netán hívunk kalibrátort aki 0.1-es DeltaE-re lekalibrálja, de nekünk nem tetszik mert pl nem elég színes - na ekkor mi van? A pénzünkért nem szórakozni akarunk?
Szóval szerintem megéri vele foglalkozni, mert egyre többen egyre jobban fogjuk érteni a kijelzőt, és végül is ez az egész nem arról szól, hogy elégedettek legyünk a magunk teljesen szubjektív módján a látott képpel? Ez ízlés kérdése és nem lehet ezzel vitatkozni. Ha lehetne akkor senki nem ülhetne szerintem renault-ba és ne használjon ikea kést csak egyedi japánban kovácsolt szénacélt mert az a referencia
Szóval szerintem ez egy szubjektív, teljesen önző buli, ki hogy szereti. Oszthatjuk az észt ész nélkül hogy minek hol kéne állnia - de minek. Inkább legyen mindenki boldog a TV-vel és ha egy embernek is tudunk segíteni azáltal hogy segítünk neki nem tetsző dolgon állítani akkor miért ne tegyük?
A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3
-
Strezi
őstag
válasz hunspikey #39641 üzenetére
A linkeden, az első post végén van egy here link:
https://displaycalibrations.com/lg_templates_for_device_control.htmlAzon ha görgetsz, lejjebb ott egy szekció hat lépéssel:
1) Install DeviceControl Interface and Strawberry Pearl for Windows.
2) Find the Network IP Address of the LG OLED TV.
3) Run DeviceControl and create a connection with the LG OLED TV (as a device).
4) Create a user account (username/password) at DeviceControl Interface Cloud.
5) Request access to the LG Templates for DeviceControl Interface.
6) Add the LG Templates to your DeviceControl Interface user account.
Most néztem az aláírásod, pont nemrég vettem egy üveg Mcallant (ala Bond filmek)
[ Szerkesztve ]
Használt 14.3 kWh LifePo akkuk eladók ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...
-
hunspikey
őstag
válasz Strezi #39644 üzenetére
Na akkor te rossz ember nem lehetsz!
Single maltot kell inni szerintem is :)
Én mondjuk a füstös vonalra vagyok rákattanva Laphroaig meg Kilchoman főleg. Mondjuk egyszer ittam egy 30 éves Caol Ila-t ráadásul Wilson & Morgan szelekció volt - na attól állt a brém egy hétig
Köszi a leírást!
A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3
-
Pityu89
senior tag
Sziasztok!
55EG9A7V tévém mostanában a következő hibát produkálja:
Tv nézés közben elmegy a kép, de nem írja hogy nincs jel, csak minden csatornán fekete a kép. Gondoltam szolgáltatói hiba,de ha átteszem YouTube/Netflixre az is pörög de nem tölt be semmit.Kikapcsolom megvárom a relé kattanását bekapcsolom akkor megjavul.
Van hogy hetekig nem csinálja, van hogy naponta kétszer.Ezért lehet szervizt hívni? Teljesen random a hiba. Még garanciális+ gondoskodásom is van.
-
Kérem szépen a whisky topik itt található várunk mindenkit szeretettel: [link]
Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...
-
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Ukrajnai háború
- Acer notebook topic
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- A középkategóriás csatamágusával kezd az Intel
- Asszociációs játék. :)
- SSD kibeszélő
- Sweet.tv - internetes TV
- Canon MILC: EOS R és M topik
- Tényleg nekimegy a kínai félvezetőiparnak az USA
- RAM topik
- További aktív témák...
- DELOCK - TOSLINK STANDARD M/M KÁBEL 3M - 82901 új bontatlan audiókábel
- Új bontatlan Jabra EVOLVE 65 MS Duo headset
- Új bontatlan PLANTRONICS Blackwire 5220 USB-C fekete 207576
- EGYBEN: Magnat Supreme 802 Mokka hangfalpár + Monitor Audio MRW-10 mélysugárzó + Panasonic SA-HE75
- Black Friday: Pro-Ject Tube Box DS2 Black For Sale
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Axon Labs Kft.
Város: Budapest