Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daneel_hu

    addikt

    válasz Chaser #26372 üzenetére

    Nem tudtam volna kiváltani a lakberendező munkáját, egyszerűen az időhiány fojtogatott.
    Lehetetlen megtervezni egy komplett lakás belső terét 2 hét alatt, legfeljebb csak akkor ha nem foglalkozol más dologgal...
    De mivel van saját meló is (cég), így ez eleve nem volt opció.

    Nekünk ez cca 5-6 hónap alatt sikerült volna azon a színvonalon amin elkészült, és baromi sok tanulás, utánajárás lett volna, olyan dolgok amelyeket egy tűrhető belsőépítész a kisujjából kiráz. (pedig grafikus vagyok, és dekorációval is foglalkozunk)

    Így is vagy 5 alkalommal voltam náluk és változtattunk a terveken.
    Egy jó belsőépítész úgy indul, megkérdezi hányan vagytok, ki hány éves, mi lenne a stílus, mely dolgokat viszitek az új helyre stb...
    Nekünk helykihasználásban nagyon sokat segítettek, vagy említhetném a világítást is.
    Alapvetően így utólag azon a véleményen vagyok, hogy nem kell, hogy ő csináljon meg minden tervet, de nagyon jó ha megfelelő vágányra terel.
    Nekünk mindenesetre megérte, mert voltak olyan ötletei amelyek végül megvalósultak és nekem akkor sem jutott volna eszembe ha 1 évig csak ezen agyalok.

    Csak 1 szobára vagy tévéfalra biztosan nem bíznék meg belsőépítészt. Kizárólag komplett munkára.

Új hozzászólás Aktív témák