Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Olympia76

    tag

    válasz LouiS22 #32942 üzenetére

    @Fall-N
    @LouiS22

    Ledenként címezhető ledszalagom és fűzérem (WS2811) is van; WLED vezérlőm is van.

    Viszont ledszalagot nyilván nem teszek a karácsonyfára, a WS2811 fűzért még csak-csak tehetném, de azt sem teszem, mert egy hatalmas nagy bumszli. Kültérre vettem és ott használom.

    Az említett karácsonyfafüzér az a fajta kis nagyon apró ledes végű cucc, azt szeretném ott használni. Effektek sem kellenek oda. De igen, ettől féltem, hogy az csak a saját áramkörével lesz használható.

    @zsamiatt, azért nem teljesen értem ezt a kérdést. Azért, hogy ne kelljen kézzel kapcsolgatni, behajolva lehetetlen módon oda ahol a kapcsolója van, illetve rá lehessen tenni az automatikus lekapcsolási körökhöz amikor elmegyünk, hazajövünk, stb. Csak kapcsolni szeretném ki-be.

    Ha azzal a fénnyel kapcsolna be, amit használni akarunk akkor egy plug is elég lenne, de nem azzal kapcsol be. Lehet, hogy az lesz akkor, hogy megpróbálom az áramkörén direktbe kötni azt a fényt amit szeretnünk és akkor jó lesz a plug is. Csak akkor meg, ha mégis valamiért mást szeretnénk, akkor elvesztjük a módváltási lehetőséget.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák