Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wikoo

    aktív tag

    válasz KillHates #23488 üzenetére

    Akárhol néztem 130k boltban a kicsike, 10 óra használatól fele annyit ér ? :(

    JAVÍTVA

    Bocsi, de elsiklottam a majd 3 éves garancia felett; nyugodtan kínálhatod 80-85 ezer körül. Többért nem érdemes, mert a Dell ezeket a gépeket alsó kategóriás üzleti gépeknek szánja, eléggé túl vannak árazva, tehát ha számla képes vagy akkor érdemes csak hat számjegyű áron kínálnod, de ha nem akkor felejtős... Ott a Lenovo Z50-70. Oké, hogy az csak egy "hulladék" Lenovo, DE! a specifikációk beszélnek mi meg csak ugatunk; 4 gen. i5, 8GB ram, FullHD kijelző, nV GT840M 2GB, 2 év gari :120-130 ezertől indul a webshopokban BRUTTÓ!! Én ezt veszem figyelembe, mert az aki majd megveszi a gépet az is azt fogja látni, hogy erősebb, jobban felszerelt gépet kap számlásan ugyanazon az áron amin próbálod eltolni az integrált VGA-s, HD kijelzős ugyancsak konzumer gépedet :R Tudod menjen rajta a WOT akkor minden pánzt megér :D

    A másik számolás; kihozod a boltból és ha nem vagy számlaképes, akkor már csak a nettó árával kalkulálhatsz; aztán a másik, hogy már jobbára az új modellek a hatodik generációs procival vannak szerelve...

    Szóval nem a 10 óra használattal van a baj, hanem azzal, hogy Te magánszemély vagy és közben a piacon eléggé leestek a 4-ik gen-es gépek árai.

    [ Módosította: KillHates ]

    Békesség, boldogság! x)

Új hozzászólás Aktív témák