Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • faber24

    őstag

    válasz L3zl13 #23 üzenetére

    nem mindenkinek van 100ezres kártyája...akinek van, annak tényleg nem gond pl. egy 10 k-s vírusirtó szoftver, de akinek mondjuk az egész gépe egy 100k-t ér...r:(

    de akinek mondjuk nincsen pénze a jobb vírusirtóra, az rakja 2 hetente újra a rendszert, vagy futtassa az ingyenes ratyi progit, ami szerintem még akkor se veszi észre a vírust, ha már a fél wincsit belepte?

    ezzel nem védeni akarom a warez-t...nem szép dolog, meg végül is a készítők is ebből élnek, ez tény...de:ha 10 e mondjuk egy progi, az jobban serkenti a warezolást, mint ha mondjuk 5 lenne. azonkívül 5 ért mondjuk talán 3x annyian is megvennék, ami szerintem a készítőknek is jó lenne...nézzük mondjuk, azt, hogy egy nem-annyira-ősrégi-játéknak mondjuk lemegy az ára -> egyre többen fogják megvenni, mert élvezhetik annak minden előnyét (pl. multi) amit a wareznál nem

    mellesleg ez nem lopás: a lopásnál elveszed valaki másét, itt csak lemásolod...ha egyetemista vagy és lemásolsz egy jegyzetet az nem lopás ugyebár...

    amúgy meg nincs mindenre ingyenes progi...pl. oprendszernek mindenki használjon Linuxot, mert az ingyenesen letölthető?

    mellesleg ez csak az én véleményem


    mindegy, szerintem ezt ne itt vitassuk meg, ha gondolod nyitunk neki egy külön témát, aztán ott mindnki kifejtheti az álláspontját a warezről...;]

    [Szerkesztve]

    i7@4.2 +GF770+16GB....meg ilyenek :)

Új hozzászólás Aktív témák