Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • okib4100

    aktív tag

    válasz grafikus17 #1634 üzenetére

    Nem vagyok T munkatárs, komolyan, sőt szívok mint a torkosborz éppen a T-home internettel, de ezt csak tanúsítani tudom. A voda és a pannon itt nálunk (bp. 2. ker) telefonon nem talált 3g térerőt a lakásban, gépre dugva döglődött (időnként lement UMTS/EDGE/GPRS irányába), a T ellenben mind telefonról, mind számítógépre dugva kiválóan szuperált

    Mivel annyira gyerekcipőben jár még ez a mobnet dolog (HSDPA asszem 2006-ban indult, akkor még vitrinben mutogatták, meg csilliós eszköz volt csak hozzá, aztán 2007 közepén pörgött fel, akárcsak az ADSL 2000-2001 között), h inkább fizetek kicsit többet de lehetőleg működjön. Más kérdés h mivel meglévő net mellé kell, nekem a 3GB is mindig elég.

    BTW. ha másnak is van hűségidős T-home internetje, akkor 2000 Ft kedvezménnyel lehet T-mobile netet kötni. Elvileg a T-mobon nem muszáj a hűség. Én hétfőn megyek kötni várhatóan.

    PS. a netes teszteket egy w910i telefonnal csináltam, magában, vagy számítógépre kötve, úgy h USB kapott tápellátást. korábban (2008. május) egy e220-al is megmértem itt a pannont, az is elég ingadozó teljesítményt nyújtott

    2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák