Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hydra SR

    addikt

    válasz Dare2Live #725 üzenetére

    Egyébként meg az eredeti hsz-emből idézet: "Jön a Nikon, jön a Nikon, de még nincs ott a Nikon, vagy legalábbis közel sem úgy, mint a Canon." szóval talán ebből is látszik, hogy én nem tagadom a Nikon jelenlétét és növekvését, de nem látom, hogy érződne a hatása ebben a kategóriában a hivatásosoknál.

    Aztán jött az az ártatlan megjegyzésed, hogy mintha változnának az arányok, és még tök normális hangnemben mondtam, hogy a sportfotózásban nem igazán változtak az arányok. Most is ugyan olyan fehér obi erdőket látni a pályák szélén, mint régen. Hébe-hóba csúszik be egy fekete. És itt kattantál be és bújt elő a Nikon-marketinges szöveg belőled, mint ha tulajdonjogod is lenne a Nikonnál. Meghökkentő és megtévesztő olyan képet linkelni, amin 4 Nikon és 2 Canon gép fotózza a Tour de France-ot, alighanem épp azért készült a kép, mert ez eseményszámba megy, hogy 4 Nikon így egymás mellé kerüljön és csak 2 Canon keveredjen közé. Azért gondold már ezt végig, hány ilyen fotót lehetne készíteni egy sporteseményen...valszeg csak ezt az egyet. Nem igazán változott az arány, akármilyen képet is linkelsz. Nézz sportközvetítéseket, ha a valóság érdekel, ne Nikon topicokba linkelt képeket. Azt sem hiszem, hogy a Tour de France-on más lett volna a Canon-Nikon arány, mint a foci EB-n, márpedig ott vadászni kellett a fekete obit. Csak nem tudom neked linkelni a foci EB-t, ezért volt helyette nyilacskás meg mittudoménmilyen kép, csak hogy legyen valami, mert hiányoltad, de oda is írtam, hogy nem hiszem, hogy ettől lesz igazam, hanem attól, ami a közvetítéseken van.

    [ Szerkesztve ]

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Új hozzászólás Aktív témák