Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fejo

    őstag

    válasz BLOODSHOT #564 üzenetére

    Ember, Te olyan ostoba vagy, hogy az már fáj... :O

    Nem hinném, hogy itt bárki is pont rád lenne irigy! Ha itt valaki ellenszenvet érez miattad, akkor az nem pénzednek szól, hanem a stílusodnak, aki végig követte a PH-s ámokfutásodat, az pontosan tudja miről beszélünk és nem dőlnek be ennek az új 'én vagyok a szerencsétlen információ éhes fórumozó, aki csak kérdez, de minden csúnya, irigy bácsi Őt bántja' stílusnak. :U

    Minden esetre a kérdésem az lett volna h a 17-40 milyen obi!? Ehhez anynit hozzátennék h nem egyismerősöm (profik) fotóznak 5D 17-40-el. De SLR nyilvánvalóan jobban tudja ezt h mi a jó, ők hülyék.

    Ha ennyi profi ismerősöd van, akkor miért nem őket kérdezgeted? :F Sőt, az ő gépüket még ki is próbálhatnád... Vagy ez is csak duma volt?

    Erre fejo válasza: Nem kompatiblis a D300-al... (gondolta iszonyat humoros lesz)

    Azért volt aki humorosnak találta... :P Ráadásul egészen addig még D300 fan voltál és azt akartál venni, így jogos volt a felvetésem.
    Akkor még nem tudtuk, hogy:

    ha én valamit komolyan gondolok, akkor abból megveszem a lehető legjobbat.

    Azért a 40D nem épp a lehető legjobb, épp ezért nekem ez egy újabb ellentmondás (nem az első):

    Ettől még lehet h én is inkább úgy döntök h az xxx ezer forint amit az első szettre kívánok költeni egy 40D és obikból fog kialakulni

    Továbbra sem értem, hogy ha tényleg tele vagy profi fotós ismerősökkel, akik szerint mint tudjuk Te is zseniális fotós vagy, akkor miért nem Tőlük kérsz tanácsot (elvégr Ők profik), ahelyett, hogy itt a PH-n lévő csúnya irigy bandát nyagatod? Nyilván mazochista vagy, esetleg a fele sem igaz annak amit magadról állítasz? :U

    Részemről befejeztem a veled való partalan vitát.

    www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

Új hozzászólás Aktív témák