-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Ezekiell
veterán
"Pont ahogy vehetsz 20 centis konyhakést is a boltban, amivel aztán szíven szúrhatod az első járókelőt. De ettől még megveheted."
Sikerült egy mondatba kapaszkodni, de nagyon rossz analógia a kés. Mondjuk ha a gyerek 20 centis késsel jár iskolába, akkor megint csak jó, ha tud róla a szülő. Sőt egy gyereknek nem is hinném, hogy eladnak a boltban egy 20 centis kést. És felnőttként is ha az utcán mászkálsz egy 20 centis késsel akkor megállít a rendőr... hagyjuk is, mert sehogyan sem jó a párhuzam.
Én arról beszéltem, hogy nem feltétlenül védi a gyereket minden esetben az, ha a szülő elől - aki amúgy felel a gyerek minden tettéért - elhallgatnak valamilyen alapvető információt.
Vannak esetek, amikor ez valóban védi a gyereket és van, amikor meg nem. Erre próbáltam csupán utalni. Nem fekete-fehér.
Én arról beszéltem, hogy nem feltétlenül védi a gyereket minden esetben az, ha a szülő elől - aki amúgy felel a gyerek minden tettéért - elhallgatnak valamilyen alapvető információt.
Ahogy az sem feltétlen szolgálja a gyerek javát, ha minden esetben azonnal közlik a szülővel az információt. A mérlegelés itt ugyebár ott van, hogy mivel okoznak nagyobb kárt: ha elmondják a szülőknek (és ezzel adott esetben veszélybe sodornak gyerekeket), vagy nem mondják el (és ezzel a gyerek fejlődésében okoznak kárt.. valahogy).De erre írtam a #21-et.
-
Gargouille
őstag
"Pont ahogy vehetsz 20 centis konyhakést is a boltban, amivel aztán szíven szúrhatod az első járókelőt. De ettől még megveheted."
Sikerült egy mondatba kapaszkodni, de nagyon rossz analógia a kés. Mondjuk ha a gyerek 20 centis késsel jár iskolába, akkor megint csak jó, ha tud róla a szülő. Sőt egy gyereknek nem is hinném, hogy eladnak a boltban egy 20 centis kést. És felnőttként is ha az utcán mászkálsz egy 20 centis késsel akkor megállít a rendőr... hagyjuk is, mert sehogyan sem jó a párhuzam.
Én arról beszéltem, hogy nem feltétlenül védi a gyereket minden esetben az, ha a szülő elől - aki amúgy felel a gyerek minden tettéért - elhallgatnak valamilyen alapvető információt.
Vannak esetek, amikor ez valóban védi a gyereket és van, amikor meg nem. Erre próbáltam csupán utalni. Nem fekete-fehér.
-
Ezekiell
veterán
"igen valami ilyesmi lehet a törvény oka, hogyy védjék a gyereket ha kell a sajt szüleitől is. Elmondja a tanárnak, hogy ő lánynak érzui magát vagy a fiúkhoz vonzodik aztán mire hazaér a tanárnak közölni kellett a szülővel, hogy mit gondol a gyerek aztán mikor hazaér félholtra veri az apja..."
Igen, ez egy rendkívül negatív példa (ettől még biztosan van ilyen), de akár hozhatnánk ellenkező előjelűt is akkor már, mondjuk például ha a fiú lánynak vallja magát az iskolában azért, hogy a lány öltözőben és wc-ben molesztálhassa a csajokat...
Tudom extrém példa ez is, csupán arra szeretnék vele rávilágítani, hogy ez a végtelen identitásbeli szabadság egy olyan eszköz amivel nem csak élni, hanem visszaélni is lehetséges.
egy olyan eszköz amivel nem csak élni, hanem visszaélni is lehetséges.
Pont ahogy vehetsz 20 centis konyhakést is a boltban, amivel aztán szíven szúrhatod az első járókelőt. De ettől még megveheted. -
t72killer
titán
Egy biztos: volt ott némi adó/ktgmegtakarítás is a döntések mögött, a gendercirkusz max reklám.
A témához kapcsolódóan meg ugye itt van ez is, egyáltalán nem meglepően:
"Children have been changing gender after being influenced by their friends or social media, new government guidance suggests." [link] -
Gargouille
őstag
igen valami ilyesmi lehet a törvény oka, hogyy védjék a gyereket ha kell a sajt szüleitől is. Elmondja a tanárnak, hogy ő lánynak érzui magát vagy a fiúkhoz vonzodik aztán mire hazaér a tanárnak közölni kellett a szülővel, hogy mit gondol a gyerek aztán mikor hazaér félholtra veri az apja.... azért az USA-ban igen sokáig hittek abban, hogy a nemi identitás némi fizikai veréssel és kínzással "visszaállítható". a dolog alapból baromság, mert kiskorúként amúgy sincsen rá lehetőség változtatni szülői beleegezés nélkül. sehol nincsen.... aztán ha valaki felnő és nagykorú lesz már úgyis az ő döntése nem mássé...
"igen valami ilyesmi lehet a törvény oka, hogyy védjék a gyereket ha kell a sajt szüleitől is. Elmondja a tanárnak, hogy ő lánynak érzui magát vagy a fiúkhoz vonzodik aztán mire hazaér a tanárnak közölni kellett a szülővel, hogy mit gondol a gyerek aztán mikor hazaér félholtra veri az apja..."
Igen, ez egy rendkívül negatív példa (ettől még biztosan van ilyen), de akár hozhatnánk ellenkező előjelűt is akkor már, mondjuk például ha a fiú lánynak vallja magát az iskolában azért, hogy a lány öltözőben és wc-ben molesztálhassa a csajokat...
Tudom extrém példa ez is, csupán arra szeretnék vele rávilágítani, hogy ez a végtelen identitásbeli szabadság egy olyan eszköz amivel nem csak élni, hanem visszaélni is lehetséges.
-
arnyekxxx
veterán
-
FattyDove
őstag
Fun fact: Egyetlen mikrón sincs ilyen figyelmeztetés, ez egy urban legend. Keress rá bármilyen amcsiknál forgalmazott mikró manualjára.
-
Gargouille
őstag
"Egy olyan országban, ahol a gyerek feljelentheti a szüleit valamilyen vélt lelki sérülésért (konkrétan pl. hogy nem kapta meg az aktuális iPhone x-et), és ezért el is ítélik őket?"
Mikor valaki átesik a lovon, akkor arra nem feltétlenül a ló túloldala a jó válasz. -
dabadab
titán
azért egy olyan világban, ahol ha beteszed a macskát a mikróba, amitől szegény pára nyekk. De azért esélyed van kártérítést kérni a gyártotól, mert nem irta rá, hogy ne tedd be a mcskát. Ja honnan tudta vvolna, hogy nem tesz jót a macskának a mikró. de egy 5 millió dolláros kártérítés a leki károkért, amit Cirmi elvesztés okoz megoldja...
Amúgy megjegyezném tudomásom szerint nagyanyám 3-4 évesen betette a macskát nem a mikróba, de a sütőbe. Mert hogy szegény cica fázott..... szegény macsek persze nyekk. de legalább nem perelte be a család a sütő gyártóját, mert nem volt ráírva, hogy ne tedd be a macskát. az 1910-es évkben azért az ilyesmi nem volt szokás európában már, mint a pereskedés.... azért egy olyan világban, ahol ha beteszed a macskát a mikróba, amitől szegény pára nyekk. De azért esélyed van kártérítést kérni a gyártotól, mert nem irta rá, hogy ne tedd be a mcskát
Újra elmondom: ez nem igaz, csak a buta magyarok hiszik el.
-
E.Kaufmann
veterán
állítólag fázott a macsek és segíteni akart 2-3 évével. falusi konyha sparhert vagy kemence sütővel..... tél volt. nem fázott utána persze már a macska.... Vélhetően azért elmagyarázták nagyanyámnak pár pofonnal, hogy macska nem kerül a sütőbe akár fázik akár nem. nem kellett ráirni a sütőre.... de még 60-70 évvel késöbb is emlékezett rá, hogy mit tett..... szóval tényleg megeshet, hogy macsek kerül a sütőbe.
Én meg csigát etettem tejbegrízzel. Ízlett neki

-
Robitrix
senior tag
Vagy csak ki akart próbálni egy receptet
...azért nem hiszem, hogy Csongrád környékén nagyon készítették 1910-es években az olasz vagy kínai recepteket, amik ügy kezdödtek, hogy végy egy sült macskát......
-
Robitrix
senior tag
Vagy csak ki akart próbálni egy receptet
...állítólag fázott a macsek és segíteni akart 2-3 évével. falusi konyha sparhert vagy kemence sütővel..... tél volt. nem fázott utána persze már a macska.... Vélhetően azért elmagyarázták nagyanyámnak pár pofonnal, hogy macska nem kerül a sütőbe akár fázik akár nem. nem kellett ráirni a sütőre.... de még 60-70 évvel késöbb is emlékezett rá, hogy mit tett..... szóval tényleg megeshet, hogy macsek kerül a sütőbe.
-
E.Kaufmann
veterán
azért egy olyan világban, ahol ha beteszed a macskát a mikróba, amitől szegény pára nyekk. De azért esélyed van kártérítést kérni a gyártotól, mert nem irta rá, hogy ne tedd be a mcskát. Ja honnan tudta vvolna, hogy nem tesz jót a macskának a mikró. de egy 5 millió dolláros kártérítés a leki károkért, amit Cirmi elvesztés okoz megoldja...
Amúgy megjegyezném tudomásom szerint nagyanyám 3-4 évesen betette a macskát nem a mikróba, de a sütőbe. Mert hogy szegény cica fázott..... szegény macsek persze nyekk. de legalább nem perelte be a család a sütő gyártóját, mert nem volt ráírva, hogy ne tedd be a macskát. az 1910-es évkben azért az ilyesmi nem volt szokás európában már, mint a pereskedés.... Vagy csak ki akart próbálni egy receptet
... -
Robitrix
senior tag
azért egy olyan világban, ahol ha beteszed a macskát a mikróba, amitől szegény pára nyekk. De azért esélyed van kártérítést kérni a gyártotól, mert nem irta rá, hogy ne tedd be a mcskát. Ja honnan tudta vvolna, hogy nem tesz jót a macskának a mikró. de egy 5 millió dolláros kártérítés a leki károkért, amit Cirmi elvesztés okoz megoldja...
Amúgy megjegyezném tudomásom szerint nagyanyám 3-4 évesen betette a macskát nem a mikróba, de a sütőbe. Mert hogy szegény cica fázott..... szegény macsek persze nyekk. de legalább nem perelte be a család a sütő gyártóját, mert nem volt ráírva, hogy ne tedd be a macskát. az 1910-es évkben azért az ilyesmi nem volt szokás európában már, mint a pereskedés.... -
Robitrix
senior tag
ez nagyon durva emeletes baromság.
Ezt mondd azoknak a gyerekeknek, akikből apuka otthon "kiveri a meleget", meg majd "az átnevelőtáborban megoldják", meg stb. Szerintük meg az a durva, ha az iskola miatt történik ez velük, mert megbíztak egy tanárban, ha már otthon titkolniuk kell.Minden éremnek két oldala van.
igen valami ilyesmi lehet a törvény oka, hogyy védjék a gyereket ha kell a sajt szüleitől is. Elmondja a tanárnak, hogy ő lánynak érzui magát vagy a fiúkhoz vonzodik aztán mire hazaér a tanárnak közölni kellett a szülővel, hogy mit gondol a gyerek aztán mikor hazaér félholtra veri az apja.... azért az USA-ban igen sokáig hittek abban, hogy a nemi identitás némi fizikai veréssel és kínzással "visszaállítható". a dolog alapból baromság, mert kiskorúként amúgy sincsen rá lehetőség változtatni szülői beleegezés nélkül. sehol nincsen.... aztán ha valaki felnő és nagykorú lesz már úgyis az ő döntése nem mássé...
-
dabadab
titán
Ez gondolom megint olyasmi, mint a mikrón a macskás figyelmeztetés, ami leginkább arról szól, hogy nálunk mindent baromságot csont nélkül elhisznek.
-
janeszgol
félisten
-
strogov
senior tag
A gyermekvédelem sokba kerül, a jó meg annyiba, hogy a földön sehol sincs. Ezért a gyermekvédelem sokszor rosszabb mint, hogy verik a gyereket. Itthon pl. legyek ura szintű a legtöbb gyermekotthon
Amcsiknál lehet még rosszabb.
Itthon is gyakori, hogy nem mennek ki egy "családhoz", mert sokan vannak. -
bambano
titán
-
Ezekiell
veterán
az, hogy apuka veri a gyerekét, nem mentesíti a törvényalkotókat az alól, hogy a megalkotott törvénynek összhangban kell lennie a többi törvénnyel.
az, hogy apuka veri a gyerekét, jó eséllyel egy meglévő törvény megszegése. ilyenkor pedig nem bővíteni kell a hitvány paragrafusokat, hanem érdemi gyerekvédelmi lépéseket kell tenni.
De mivel érdemi gyermekvedelemre nincs pénz, és pláne nincs akarat a republikanusok részéről, így marad ez.
Értem a problémádat amúgy, de úgy gondolom, ez egy normális családban altalanossagban nem létező probléma: egy normális családban igenis tudni fogja a szülő, ha az iskolának kellene erről szólni, ott hatalmas baj van a szülőkkel. Nyitott, őszinte kapcsolat a gyerekkel, megbizhasson benned, és figyelj valójában rá, és nincs ilyen gond. Altalanossagban, mondom. Azt meg frabc se tudja, hogy melyik a tobb: a nem általános példa, vagy ahol a szülő verne a gyereket a szexuális orientációja miatt, de tippre utóbbi. Sokkal, sajnos

-
Vision
veterán
az, hogy apuka veri a gyerekét, nem mentesíti a törvényalkotókat az alól, hogy a megalkotott törvénynek összhangban kell lennie a többi törvénnyel.
az, hogy apuka veri a gyerekét, jó eséllyel egy meglévő törvény megszegése. ilyenkor pedig nem bővíteni kell a hitvány paragrafusokat, hanem érdemi gyerekvédelmi lépéseket kell tenni.
...hanem érdemi gyerekvédelmi lépéseket kell tenni.
Az említett törvény pont ebbe az irányba tett lépés, nem? -
E.Kaufmann
veterán
Nana, Musk szerint Texasban pl nem, úgyhogy nem az egész országban, különben ideköltözne. Pancsó aréna és Musk ranch jól megférne egymás mellett
Dél-Afrikában úgy is több hagyománya volt az európai focsinak
-
joghurt
addikt
Annyiból igaza van, hogy szülőként te felelsz jogilag a gyerekedért minden esetben, tehát mindenről nem csak, hogy jogod van tudni, de kell is tudnod, amíg nem lesz nagykorú, hiszen akármi történik azért a szülőnek kell helytállnia a gyerek helyett.
Egy olyan országban, ahol a gyerek feljelentheti a szüleit valamilyen vélt lelki sérülésért (konkrétan pl. hogy nem kapta meg az aktuális iPhone x-et), és ezért el is ítélik őket?
-
Gargouille
őstag
ez nagyon durva emeletes baromság.
Ezt mondd azoknak a gyerekeknek, akikből apuka otthon "kiveri a meleget", meg majd "az átnevelőtáborban megoldják", meg stb. Szerintük meg az a durva, ha az iskola miatt történik ez velük, mert megbíztak egy tanárban, ha már otthon titkolniuk kell.Minden éremnek két oldala van.
Annyiból igaza van, hogy szülőként te felelsz jogilag a gyerekedért minden esetben, tehát mindenről nem csak, hogy jogod van tudni, de kell is tudnod, amíg nem lesz nagykorú, hiszen akármi történik azért a szülőnek kell helytállnia a gyerek helyett.
-
bambano
titán
ez nagyon durva emeletes baromság.
Ezt mondd azoknak a gyerekeknek, akikből apuka otthon "kiveri a meleget", meg majd "az átnevelőtáborban megoldják", meg stb. Szerintük meg az a durva, ha az iskola miatt történik ez velük, mert megbíztak egy tanárban, ha már otthon titkolniuk kell.Minden éremnek két oldala van.
az, hogy apuka veri a gyerekét, nem mentesíti a törvényalkotókat az alól, hogy a megalkotott törvénynek összhangban kell lennie a többi törvénnyel.
az, hogy apuka veri a gyerekét, jó eséllyel egy meglévő törvény megszegése. ilyenkor pedig nem bővíteni kell a hitvány paragrafusokat, hanem érdemi gyerekvédelmi lépéseket kell tenni.
-
E.Kaufmann
veterán
Erre meg pont ott lenne a gyermekvédelem. Ne titkolózzon a tanár, hanem jelentse a szervek felé, ha a szülők bántalmazzák a gyereket.
-
strogov
senior tag
miért ne hihetnénk el? mindenféle szabályok, törvények, adók, stb. és most még ez is. megunta, megy.
egyébként ez egy annyira kis hatású történet, hogy elhihetjük akkor is, ha tényleg hazugság. tökmindegy.az sokkal nagyobb probléma, ha egy kiskorú, akinek semmiben nincs önálló döntési lehetősége, ilyen szinten titkolózhat és védelmet kap érte. ez nagyon durva emeletes baromság.
"egy kiskorú, akinek semmiben nincs önálló döntési lehetősége, ilyen szinten titkolózhat"
Elég nagy baj ha a szülei előtt ezt titkolnia kell. Borzalmas lehet ilyenekhez "hazamenni" minden nap. Az ilyen szülők nyomorítják meg a gyerekeiket egész életükre.
-
aAron_
őstag
miért ne hihetnénk el? mindenféle szabályok, törvények, adók, stb. és most még ez is. megunta, megy.
egyébként ez egy annyira kis hatású történet, hogy elhihetjük akkor is, ha tényleg hazugság. tökmindegy.az sokkal nagyobb probléma, ha egy kiskorú, akinek semmiben nincs önálló döntési lehetősége, ilyen szinten titkolózhat és védelmet kap érte. ez nagyon durva emeletes baromság.
Mert nagyon naiv dolog azt hinni, hogy Musk nem szigorúan csak saját anyagi érdekei szerint dönt.
-
Ezekiell
veterán
miért ne hihetnénk el? mindenféle szabályok, törvények, adók, stb. és most még ez is. megunta, megy.
egyébként ez egy annyira kis hatású történet, hogy elhihetjük akkor is, ha tényleg hazugság. tökmindegy.az sokkal nagyobb probléma, ha egy kiskorú, akinek semmiben nincs önálló döntési lehetősége, ilyen szinten titkolózhat és védelmet kap érte. ez nagyon durva emeletes baromság.
ez nagyon durva emeletes baromság.
Ezt mondd azoknak a gyerekeknek, akikből apuka otthon "kiveri a meleget", meg majd "az átnevelőtáborban megoldják", meg stb. Szerintük meg az a durva, ha az iskola miatt történik ez velük, mert megbíztak egy tanárban, ha már otthon titkolniuk kell.Minden éremnek két oldala van.
-
emelhu
aktív tag
A törvény valójában azt mondja, hogy senkinek sem adhatja ki az iskola/tanárok/bárki a gyerek szexuális orientációját vagy genderét a gyerek engedélye nélkül, soha. Ezt "gender-change"-re redukálni nettó politikai hangulatkeltés, jó öreg dog whistle.
Musk meg egy hazug képmutató szarházi nyilván, pont nem emiatt költözteti el a cégeit, hanem mert jobbak az adózái feltételek Texasban, olcsóbb a munkaerő, és sokkal kevesebb a munkásokat védő törvényi szabályozás.
Nagy hiány a mai világban, hogy a realitásokat, a valóságokat akarja valaki nézni vagy valami képzelgések álomvilágában (büszkén és gondolkodás nélkül) hangoztatja a megkérdőjelezhetetlen véleményét.
Szóval gratula.
-
E.Kaufmann
veterán
miért ne hihetnénk el? mindenféle szabályok, törvények, adók, stb. és most még ez is. megunta, megy.
egyébként ez egy annyira kis hatású történet, hogy elhihetjük akkor is, ha tényleg hazugság. tökmindegy.az sokkal nagyobb probléma, ha egy kiskorú, akinek semmiben nincs önálló döntési lehetősége, ilyen szinten titkolózhat és védelmet kap érte. ez nagyon durva emeletes baromság.
Ezékiel leírta, miért ne hihetnénk el...

De igazad van, ez így problémás, de akkor költözzön ő el, ne a cégei
Szerintem Las Vegas-ból nyugodtan berepülhetne minden nap a munkába, csak fél óra
-
bambano
titán
Tényleg hülye törvény, de nem hiszem, hogy Musk-nak tényleg ez volt az utolsó csepp, csak jól rá lehetett fogni.
miért ne hihetnénk el? mindenféle szabályok, törvények, adók, stb. és most még ez is. megunta, megy.
egyébként ez egy annyira kis hatású történet, hogy elhihetjük akkor is, ha tényleg hazugság. tökmindegy.az sokkal nagyobb probléma, ha egy kiskorú, akinek semmiben nincs önálló döntési lehetősége, ilyen szinten titkolózhat és védelmet kap érte. ez nagyon durva emeletes baromság.
-
Ezekiell
veterán
A törvény valójában azt mondja, hogy senkinek sem adhatja ki az iskola/tanárok/bárki a gyerek szexuális orientációját vagy genderét a gyerek engedélye nélkül, soha. Ezt "gender-change"-re redukálni nettó politikai hangulatkeltés, jó öreg dog whistle.
Musk meg egy hazug képmutató szarházi nyilván, pont nem emiatt költözteti el a cégeit, hanem mert jobbak az adózái feltételek Texasban, olcsóbb a munkaerő, és sokkal kevesebb a munkásokat védő törvényi szabályozás.
-
kilua
őstag
-
E.Kaufmann
veterán
De vannak, akikre nem vonatkozik és még véletlenül sem vegzálják őket ilyesmivel.
"A törvények (egy bizonyos szint fölött, vagy egy bizonyos, önjelölt csoportnak) csupán útmutatások, nem kötelező érvénnyel bíró kinyilatkoztatások." (F. D. Roosevelt)
...sz'al, csak az ezen, szűk körből kizártaknak kell betartani azokat, de nekik szigorúan!
Ebből meg az látszik, hogy Musk nem a kiválasztottak közé tartozik, neki meg kell dolgoznia a sikerért..., amíg azt hagyják neki.#3:
Azért, mert a kék-piros-zöld (meg a többi) kartellezés miatt egyre kevesebb az informatikát szorosabban érintő hír és az egyre gyérülő, hírértékű bejelentésekig ki kell tölteni az időt vmivel.
...és ennek az egyénnek a neve hallatán is kitör a balhé..., ami jót tesz az üzletnek!
Vagy csak arra gondolt a kolléga, hogy az adók miatt már régebben megkezdte a költözést Ilonka, most meg csak befejezi, amit elkezdett.
-
Kotomicuki
senior tag
De vannak, akikre nem vonatkozik és még véletlenül sem vegzálják őket ilyesmivel.
"A törvények (egy bizonyos szint fölött, vagy egy bizonyos, önjelölt csoportnak) csupán útmutatások, nem kötelező érvénnyel bíró kinyilatkoztatások." (F. D. Roosevelt)
...sz'al, csak az ezen, szűk körből kizártaknak kell betartani azokat, de nekik szigorúan!
Ebből meg az látszik, hogy Musk nem a kiválasztottak közé tartozik, neki meg kell dolgoznia a sikerért..., amíg azt hagyják neki.#3:
Azért, mert a kék-piros-zöld (meg a többi) kartellezés miatt egyre kevesebb az informatikát szorosabban érintő hír és az egyre gyérülő, hírértékű bejelentésekig ki kell tölteni az időt vmivel.
...és ennek az egyénnek a neve hallatán is kitör a balhé..., ami jót tesz az üzletnek!
-
E.Kaufmann
veterán
-
cami][us
őstag
Ez miért hír?
-
bambano
titán
jó kis törvény az, ahol felelősséget kell vállalnod a gyerekedért, de nem tudhatod, hogy mit csinál...
lassan már mindenkinek elmentek otthonról? -
joghurt
addikt
Összefújja a szemetet a szél.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Óra topik
- Honor 600 – kezes, kitartó, költséges
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- iPhone topik
- AliExpress tapasztalatok
- További aktív témák...
- Macbook Pro 14" - M4 PRO, 512 SSD, 24 Gb RAM!! - 68 AKKUCIKLUS !!97%!! - 1.5 év GARANCIA
- Next Level Racing Motion Platform V3 - fél év gyári Garanciával
- Elektromos roller VSETT 10+, Motor 2x1400W, Akkumulátor 25.6AH 60V, Max speed 80km/h
- Újszerű Playstation Portal Garanciával!
- Lenovo L14 Gen 2.,FHD,14",i5-1145G7,8GB DDR4, 256GB NVMe SSD,WIN11
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T470s - i5-6GEN I 8GB I 256SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Lenovo ThinkPad X260 I i5-6300U I 8GB I 256SSD I 12,5" HD I Jó akku I W11 I 6 hó gari
- Lenovo ThinkPad 40AN Thunderbolt 3 Workstation Dock (Gen1)
- AKCIÓ! GIGABYTE B760M i5 12400F 32GB DDR4 512GB SSD RX 6700XT 12GB Zalman Z1 PLUS ADATA 850W
- Lenovo T490S i5 8365U, 16GB RAM, 256GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Amúgy megjegyezném tudomásom szerint nagyanyám 3-4 évesen betette a macskát nem a mikróba, de a sütőbe. Mert hogy szegény cica fázott..... szegény macsek persze nyekk. de legalább nem perelte be a család a sütő gyártóját, mert nem volt ráírva, hogy ne tedd be a macskát. az 1910-es évkben azért az ilyesmi nem volt szokás európában már, mint a pereskedés....

...
Amcsiknál lehet még rosszabb.
Dél-Afrikában úgy is több hagyománya volt az európai focsinak

