- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- OLED TV topic
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Melyik tápegységet vegyem?
- Autós kamerák
- Milyen TV-t vegyek?
- Itt a Panther Lake és az Intel rendkívül sokat vár tőle!
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Színhelyességre fókuszáló, menedzselhető monitorral jelentkezett a BenQ
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
HookR
addikt
válasz
04ahgy #13480 üzenetére
Na akkor ezt tisztázzuk, elkerülendő a félreértéseket!
Egyrészt vannak a gyártó által megadott értékek, például ennél a 120W-os paneltápnál (de a 12V-on 4A körüli megadott érték jellemző a többi 120W alatti paneltápra is).
Illetve az állításod, miszerint:
"A paneltáp maga nem 120W-os, hanem pártíz watt (5V, 3,3V, 5VSB, -12V előállításért felel). Az ATX12V csatira közvetlenül megy a 12V az adapterből. Ha 180W-os a 12V-os hálózati adapter, akkor annyit bír. Ha csak 120-as, akkor meg annyit.Persze a vezetékezés terhelhetősége határt szab valahol..."
Akkor most hogy is van ez? Mert, ha a legutolsó mondaton (vezetékezés terhelhetősége) van a hangsúly, akkor nem értem, mit akartál kihozni a Pista0001-gyel folytatott párbeszédből.
Új hozzászólás Aktív témák
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Váratlan kütyü hódít a nők körében
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- BestBuy topik
- Futás, futópályák
- OLED TV topic
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- World of Tanks - MMO
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte A520M R7 2700X 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 8GB GDDR6 ZALMAN S2 TG A-Data 600W
- Azonnali készpénzes INTEL CPU AMD VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- 2db Apple Lightning - jack átalakító eladó egyben 1999 Ft
- Lenovo P500 - 1650-2690 v3 akár 12 mag/24 szál, 32GB DDR4 RAM, 490W 80+gold táp, számla, 6 hó gar
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK B650M R5 7600X 32GB DDR5 2TB SSD RX 6900XT 16GB Zalman Z1 PLUS GIGABYTE 850W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest