Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TechN7ne

    nagyúr

    válasz sequator #47045 üzenetére

    Na szóval,átrágtam az egész dolgot,gondoltam inkább rádobok 7-8k t és inkább veszek egy normális 660-at a Zotac helyett.
    Nem variáltam,megrendeltem még az elöző este webshop áron az Aqua-ban erős 47K-ért egy Asus DCU-t 3 év garral meg a szokásos játékkal.

    Nem volt időm letesztelni mert dolgoznom kellet ma is mennem,így beleraktam a kis hátitáskámba és elvittem magammal a munkába.
    Most,nem rég értem haza,és nem bírtam magammal,már raktam is a gépbe... :))

    A lényeg,hogy a kártya isten király meg minden,csomagolás a szokásos "dísz" doboz stb,de már az első ránézésre a kártya hűtésére nem is volt írva hogy "DirectCU",nyák is a szokásosnál kisebb,még a hűtése is fél cm-el hosszabb nála,rögtön leesett ez is egy mostanság megszokott "lespórolt" széria.

    Tökéletesen működik a kártya,de a hűtés hangja borzasztó,legalábbis amiket eddig megszoktam,meg egy DCU-hoz viszonyítva ég és föld,49 fok körül már hallani hangfalak mellett is,55 szépen jön egy visító hang,ami erősödik legalább 67 fokig fulll terhelés alatt.
    Játékok,grafikus programok betöltésekor "magas frekvenciás" hangokat hallani,elég fossul fest az egész egy szóval.
    Elállok a vásárlástól,nekem ez így nem felel meg majdnem 50K-ért,vehettem volna r9 270-et is még olcsóbban valamennyivel,de szeretnék maradni az Nvidia-nal,stabilabb és kényelmesebb. Legközelebb Kedd-en tudok visszamenni,az lessz az első munkanap,szóval van időm kalkulálni mi legyen.
    Csináltam azért gyorsban 2 tesztet:

    Vantage
    3D11

    Végeredményben a Zotac-al lehetséges jobban járnék,biztosan nem rosszabb a hűtése és spórolhatok rajta egy 10k-t.

Új hozzászólás Aktív témák