Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ThorsHUN

    őstag

    válasz Fishor #36232 üzenetére

    Viszont 8 napod van, hogy elallj a vasarlastol, ha nem tetszik a cucc... a reszltek utan azert erdemes utanamenni...

  • jpisti

    senior tag

    válasz Fishor #36232 üzenetére

    Igen, eleinte én is ilyesmiktől tartottam de eddig csupa kellemes tapasztalatom volt. Pedig sok százezer pénzt költöttem már el a neten.
    Pár jó tanács ha mégis belevágnál:

    Ha a "tapizáson" túl vagy akkor a termékkel kapcsolatban nem érhet meglepetés.
    Mindenképpen olyan webáruházat válassz aminek utána tudsz nézni, és ahol van lehetőség az utánvételes vásárlásra.
    Ezek a cégek általában csomagküldő cégekkel állnak kapcsolatban (többnyire nem is a nagyokkal, hanem egy kisebb céggel ahol ugyanúgy van nyomon követés mint a nagyoknál, de az átvétel helyét és idejét rugalmasabban kezelik.
    Soha ne vedd át a csomagot ha sérülés van rajta illetve ha kisebb sérülés látható akkor ragaszkodni kell a jegyzőkönyv felvételéhez.
    Kifizetni csak sértetlen csomagot szabad!

    Egyébként tapasztaltam, hogy pl. egy MM ügyfélszolgálata milyen macerás tud lenni.

    És ott van még az a pár nap amikor pl. meggondolhatod magad és "csak" a visszaküldés költségét kell állnod. (viszont egy webáruház árai olykor 10K-val vagy többel is jobb mint egy multi "akciós" ára)

    [ Szerkesztve ]

    A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

Aktív témák