Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mindanee

    tag

    válasz Luck Dragon #131212 üzenetére

    "Szegényboltos nem tehet róla": hát ezzel tudnék vitatkozni, de értelek.

    "Azonos kábelek": napközben sikerült szereznem két azonos hdmi és két azonos displayport kábelt. Este rágyúrok a tesztelésre.

    "Innom kell egy kávét, kérsz?": Igen, azóta a másodikat, ma összességében a negyediket iszom :D

    #131213 nggabi: nem vagyok profi monitorokban. A látottak alapján az a bajom, hogy eltérnek a színek, tudom, sokadszor írom le :D. Ha a fehéreket hozom össze, akkor a kékes árnyalatok térnek el, ha a kéket hozom össze, akkor "visszasárgul" a fehér.


    #131214 sztivo: "továbbá ha itt kezdtél volna, most lehet nem járnál így." Az biztos :D De hát direkt ezért kérdeztem a boltot, hogy ne essek bele ebbe a tátongó fekete lyukba. Sosem hittem volna, hogy valaha is monitorok szerviz menüjében fogok turkálni (azt se tudtam, hogy van ilyen) meg kínai eredetű oldalakról fogom turkárlni a panelek specifikációját. De mindegy, most már itt vagyok.

    A degradációra: nem tudom, elképzelhető, nincs ilyen tapasztalatom.

    Ha minden jól megy, akkor ma tudok szerezni kölcsönbe egy K7B monitort (tehát teljesen azonosat az eredetivel), ebbe 6 ezer óra van "belepakolva", úgyhogy az üzemidők is közelebb vannak ott egymáshoz.

    Úgyhogy egyfelől tudok tesztelni a kábelekkel, másrészt K7B-K7B paneleket is egymás mellé tudok rakni.

    Köszönöm az eddigi észrevételeket, segítségeket. Majd írok egy rövid összefoglalót a próbálkozások kimeneteléről :)

Új hozzászólás Aktív témák