Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MittuDomain_

    őstag

    Nem is válaszolok egy embernek, mindenkinek köszi az eddigieket. :R

    - Ahogy látom, égboltot fotózni Samyang/Rokinon 7.5mm fisheye kéne a profik szerint - itt nem lenne látószög gond. ;]
    - Szóval, szeretek/szeretnék égboltot fotózni és kísérleteztem is állvánnyal, de nem volt az igazi, viszont valójában nem 100%os éjjeli égbolt képekre mennék, hanem az ég részlete valami jellegzetes tárgy (várrom, autó, magányos fa, villanyoszlop..., bármi; ez a bármi nálam februárban a petrai sziklába vájt templom bejárata akarna lenni :B ), sziluett mellett, ti is biztosan láttok sok ilyen képet.
    - Az általános használhatóság szempontjából tuti az adapter + 50mm lenne a megoldás, egyrészt lennének rendes esti képeim - bármennyire szeretek éjszaka fotózni, ez egy lassú/magányos hobbi, sokkal többet számítana, hogy utazgatva éles esti képeim legyenek a többiekről is - , másrészt kvázi harmad áron kihozható a dolog.

    Én azt látom, bízva a távolkeletben ez+ez a kombó még pénztárcával is tolerálhatóan megjöhet, kérdés, mit csináljak az obi-val, hogy ne vámolják meg. :S

    Lehetnének más linkek is, random ebay cuccokat tettem be.

    Si tacuisses, philosophus mansisses.

Új hozzászólás Aktív témák