Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Terapeuta

    őstag

    válasz Gedeon31 #42029 üzenetére

    Én azt gondolom, hogy ha cserélhető objektíves gépet veszel, nem tudsz olyat választani, ami Téged bármiben korlátozna. Én 12 éves gépet használok.
    Én most ajánlottam ismerősnek: GF7 (de még egyszer: szerintem bármelyik jó lehet neked)
    Ha nincs különösebb igényed, akkor megteszi: kicsi, még sötétben is jól harap, azt hiszem az obiban van stabi. magyarán: bármit le tudsz vele fényképezni.
    Objektív: amit a linkben a kithez adnak, általános használatra meg fog felelni. A kijelzője megfordítható, mehet vele a face-ra a szelfi.

    Ha ez a mondat: "hogy később ne az legyen cserélni keljen ,mert megbántam a legolcsóbbat vettem" esetleg azt jelentené, hogy rendszerben gondolkodnál, vagy esetleg vannak nem szokványos igényeid: pl. sötétben, messzire, közelre, gyorsan mozgóra fényképeznél, fontos az ergonómia (nem akarsz kicsi/nagy gépet), ragaszkodsz a "kukucskához", ne legyen hangja...stb...akkor muszáj vallanod, és ebben az esetben a linkben szereplő gép sem biztos, hogy megfelel.

    [ Szerkesztve ]

    Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

Új hozzászólás Aktív témák