Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Utka

    tag

    Úgy látszik mindenki balra el. Akkor meg copy con dev0 ....

    Annó én is rengeteget töpiztem, hogy milyen gépet vegyek. Először NX10 és társai birizgálták a fantáziámat.
    Aztán ráleltem a mikro 4/3 -ra. Betyár mód tetszett! Főleg a PL1. Kicsi, occsó, nem ráz (csak a szenzort néha ;) ), sok obi van hozzá, átalakítóval meg még több! A képei, színei jók. Tekintve, hogy egység sugarú foto-usernek tartom magam, nekem megfelelőnek tűnt. Csak hát van egy csepp "kukucska-fétisem". Így jött képbe a Panaskodik. G1. Talán nem olyanok a színei, meg különben is, de.....
    Majd hirtelen egy fórumtársnál megláttam egy G3 -t. Árban gyak. ott volt mint egy PL1+kit obi,de EVF, jól belenagyítós, tapi kijelző, meg minden. Plusz jjeah képei. Heliossal. (Tudom pár foton megfordul itt a fórumon, mire hasonlót lövök, ha egyáltalán ... és nem a vason múlik a dolog.) A vázra elköltöttem - vastagon! - a compactra szánt pénzet, de van egy - számomra teljesen megfelelő - gép, 3 manuál üveggel. (Lásd aláírásomban) Ha majd tudom azt mondani, hogy ha lett volna még egy kis ISO tartalékom, vagy kevés az 1/6000 exp. akkor talán elgondolkodom a "mire váltsak" -on. Most egyenlőre egy kit obit szeretnék, hogy családom többi tagja is kényelmesen használhassa. Afórumon nagyon sok segítséget tanácsot kaptam a döntéshez. Azt Te sem várd, hogy helyetted megmondjuk, hogy Neked mi kell. Tudom, néha már-már szofisztikált megoldások születnek, amit mezei "turista" fel nem foghat. Ha olvasol, kérdezel Te fogsz rájönni, mire van szükséged.

    Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

Új hozzászólás Aktív témák