Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 88Prot

    tag

    válasz A Zéé #21389 üzenetére

    Oké oké nehogy itt üsszevesszetek, senki se slt le senkit csak Stauffenberg jobban megértett szerintem. Egyenlőre tudja meg mi az a fotózás úgy, hogy elmondja neki az oktató, hogy mikor mit kell nézni stb... vágod? nem kell 2 -3 kit meg vakuszett meg ilyenek ahoz hogy elsajátítsa az alapokat... ha tényleg tehetséges meg jól csinálja, akkor először megrendelések kellenek és ha lesznek, na akkor majd lehet szó komolyabb szettről, de addig minek? most komolyan. Nem azt mondtam, hogy veszek egy Trabantot és élményautózást hirdetek a hungaroringen... bár velem lehet azzal is menne :D na mindegy a lényeg az, hogy nem azzal fog élete végéig fotózni amit most veszek neki nah. Sőt mondok jobbat lehet nem is veszek neki először csak egy fasza obit meg vakut marad a k500, meg majd ő tudja mi kell kiegészítő cuccok stb stb nem fogok ráverni 1millát de 900ezret se az első 2 hétbe ahogy kap mondjuk 1 darab rendelést mondjuk... ha látom hogy van értelme akkor majd lehet eresztek egy kicsit a nacin de amíg nincs perspektíva már ez se egy szar eresztés lesz ahogy nézegettem a teszteket erről a pentaxról... :R

Új hozzászólás Aktív témák