Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HagaNRG

    őstag

    válasz DemonDani #19071 üzenetére

    A Sony A58 videója kiváló.

    Nem azért, mert elfogult vagyok, nem azért, mert a teszteket olvasgattam, hanem azért, mert elég kényes vagyok a HD minőségre, (tehát 50"-es TV-men nem vagyok hajlandó divx-et, meg DVD-t nézni, csak HD filmet), így nyugodt szívvel mondhatom, hogy nem rossz az A58-as videója.
    A kisfiam táncolás közben úgy tudtam vele videozni, mint régebben a 150 ezres Pana kamerámmal.

    Hogy mi ma az alap minőség egy DSLR videoja esetében, azt nem tudom megmondani-de pl. gyanús,hogy Ákos: Tipikus Stereo c. klipje is Vegasban valamelyik DSLR-rel volt csinálva és az bizony igencsak komoly minőséget tud. (sőt, szerintem filmet, sorozatot is forgattak már EOS-szal).

    De azok más árkategóriák.
    Az alapok közül tudom, hogy az EOS 500D AF-je igencsak problémás volt, ez ahhoz képest fényévekkel jobb, sőt, úgy fogalmazom, hogy családi események pár perces jeleneteinek megörökítésére nekem most nem kell jobb, örülök, hogy ilyet tud a fényképezőm. (de ha lenne normális vaku csatlakozása, annak jobban örülnék- majd megoldódik ez is) :R

Új hozzászólás Aktív témák