Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stargazer

    senior tag

    na jó, hát megtapogattam a pana G6-ot, és sokkal jobb benyomást tett rám, mint eddig bármi. nagyon számít, hogy mennyire barátságos egy gép, és ez nagyon barátságos! nem éreztem túl soknak, mint egy dslr-t, sem technikailag, sem méretileg, és egyből szimpatikus volt nyomkodni, fogni, tartani, nagyon jó az ergonómiája, egyből természetesnek éreztem, sztem noha kisebb, mégis jobb mint a D7000. nagyon jó a fogása, még nekem is, pedig sztem nekem nagy kezem van. és átkozottul gyorsan fókuszál, dehát ez csak egyetlen dolog abból a rengetegből amit még tud. sztem ezzel nagyon elégedett leszek! legalábbis most nagyon úgy képzelem. eldöntöttem, megrendelem. most így belegondolva, sztem nekem ez a tökéletes gép. meg úgy általában is sztem az egyik legjobb választás (ha nem a legjobb) jelenleg annak aki... aki... olyan preferenciákkal rendelkezik mint én :DDD
    van evf, van vaku, van sok obi, egyszerűen szuper. nem nagyon kell kompromisszumot kötni, amit meg kell azt meg simán el lehet fogadni (most hirtelen nem is tudom hogy milyen kompromisszumokat kellene).

    úgyhogy mindenkinek köszönöm a türelmét, és a segítő hozzászólásokat, mindenki hozzásegített hogy ezt a nagyon nehéz döntést meg tudjam hozni. jó lehet hogy én kicsit eltúloztam az egészet, de azért nem kevés pénzről van szó, és az ember a lehetőségeihez képest a legjobbat szeretné. úgy gondolom hogy ez most sikerült. mégegyszer köszi mindenkinek!

    [ Szerkesztve ]

    Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

Új hozzászólás Aktív témák