Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz k1csi #10971 üzenetére

    Szerintem akkor jár a legjobban, ha gyűjt még 1 hónapot és D5100+18-105 kombót megveszi.
    A vázcsere fájdalmasabb ebben a kategóriában szerintem is, de a 18-55 kevésbé az, viszont felesleges és kibekkelhető, ha még egy keveset spórol.
    Annak meg nincs értelme, hogy kínjában - mert eladni nem nagyon lehet, legalább is elfogadható áron - megtartja tartaléknak, de a büdös életben nem fogja elővenni.
    Én biztos veszek egy új 18-105-öt ha tönkremegy (javíthatatlanul) a mostani.
    Nem fog hiányozni a 18-55 backup. Örülök, hogy anno inkább vártam még egy kicsit a vásárlással és nem a 18-55-el vettem a gépet. Most baromira bánnám...
    18-55-öt amúgy is többen cserélik le a 18-105-re, mert az átfogás fontosabb tényező lesz - akár már 2 hét használat után is - mint a nagyobb torzítás 18mm-en... Ne feledjük, belépő kategóriáról beszélünk. Egy komolyabb júzer lehet nem így döntene és a falat kaparná a torzítás miatt ( de mindkettőnél :) ).
    View/capture nx vagy LR korrigálja ezt a torzítást valamennyire, szóval nem katasztrófa. Az átfogás viszont max corp-pal :).

    kemalboy01: Külön - külön megveheted. Az obit nagyon olcsón használtan :) aki váltott 18-105-re!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák