Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Gerisz #22271 üzenetére

    hopp, a lapja tudott mérni fogyasztást, erre voltam kíváncsi.

    első teszt, 80W, 63fok, az kicsit magas, de lowflow ventivel reális.
    második teszt, 103W, 72fok, az még mindig magas,
    harmadik teszt: 120Wnál kifogyott volna? az nem létezik.

    x58as giga lapok áramátfolyásmérőjét nem ismerem, de p35ön egész pontos a rendszer, többek megerőstése szerint (én is kontrolláltam fogyasztásmérővel, kb stimmelt). aztán egészet megnézem holnap vizsga után:DDD feszemelés tudom nagyon sokat dob, de azért nem kéne majdnem tripláznia a deltaTt (30ról 80ra?). panaszokat a nem szerelhetőségről aláírom. ami még fura: a bordának nem szabadna forrónak lennie. nálam még 3.6os menetekkor se langyosodott be. egy időben furcsáltam is, hogy biztos gyenge a hőátadás, de amikor passzívan teszteltem mindkét borda rendesen átmelegedett, szóval nem a hőátadás volt a bajos. viszont aktív üzemben nálam sose volt még langyos se a teteje, még ha a proci 70fok körül volt, akkor se. viszont ha meleg a borda, akkor a talp kizárható.

    emiatt nehezen hiszem:

    Papst 4412F/GL ventivel mérve. 25 fok volt szobában. 1600rpm, 94m3/h. q6600g0 3600@1.47, asztalon mérve.

    ugyanez, házban, 3.0@1.200, 19fok

    más, ház kitömése bordával tényleg nehéz lesz, nekem az Obsidianhoz hasonló méretű Cosmost ennyire sikerült (procin IFX14+IFX10, vgan HR03GT):

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák