Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Landon #19974 üzenetére

    clip problémára: kötegelő esetleg? clippekkel is lehet játszani, a 80/92es thermalright felfogatóval sikerült felraknom egy 120ast a GPUhűtőre, pedig elvileg ahhoz 120as clip kellett volna. de, stabilan rajta van.

    nekem jelenleg is a GPU hátuljáról jövő meleget húzza be, de alapvetően ez (nálam) nem akkora probléma. anno teszteltem a HR03GT+IFX14 kombót eléggé sokat, a GPUnál 5-10 fok is volt a különbség (viszont, másfél centivel a GPU fölött már kezdődött az 1900as SFlex és fölött egy 2000es Ultra Kaze pushpullban, szóval ez is figyelembe veendő).

    939es időkben mennyit evett max a procid évekig? a probléma az, hogy a jelenlegi négymagosok fogyasztás szempontjából valahol a D805/FX5x00+ környékén/fölött vannak, és légen a 180-200W még reálisan elérhető (tesztek alapján a Te Noctuádnak is kell bírnia).

    egyébként miért 140es venti? két éve nem láttam még olyan 140est, ami egy jobb 120ast akár megközelített volna. pedig 100m3/h fölött már mindenképpen lesz erős szélzaja a 120asoknak (140m3/hnál meg olyan 30+dbA várható, 200nál 45 körül).

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák