Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz -v- #66356 üzenetére

    Lehet itt olyan tudás, amit teszt nem dob ki... érdemes-e tavalyi-tavalyelőtti teszteket nézni, vagy félrevezető, mert más a keverék... vajon mennyire öregszik egy barum vagy egy sava egy contihoz képest... vajon mennyire tré a 2,9-es nedves tapadás... vajon mit érdemes inkább nézni a havon futást, vagy a vízen csúszást... vajon egyáltalán meddig bírja várhatóan egy conti gumi futásban és időben egy barumhoz képest? vajon miért van az, hogy az orszák 80%-a bugyetgumit vesz, és valahol van-e benne ráció lévén majdnem mediterrán ország vagyunk, vagy idén nyáron a fél autópark az árokban lesz?

    Ezeket nem mondják meg a tesztek, és ezeket csak mellényzsebből írtam össze.

    Persze mellette engem is idegesít hogy már az ötödik kört futjuk, nyilván, csak hát kókuszgolyó... :B

    @giigz: leírtam, hogy mit csinálj, növessz már némi tököt légy szives. hajlandó vagy kifizetni a drágábbat? tiéd a top3, azon belül ízlés alapján válassz, egyformák. nem vagy hajlandó kifizetni a top3-at? barum.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák