Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tökmindegy

    senior tag

    válasz NTonee #3277 üzenetére

    Tulajdonképpen igazad van,de ez is pénztálca függő dolog. Már ,hogy azért van ,hogy kiszolgáljon. Ma nagyon kevesen engedhetik meg maguknak,hogy két ,ne adj isten három autót tartsanak fent. Nekem van munkás autóm,egy dobozos dobló,cserélek én abba is mindent amit megkíván ,de sok mindennek elmondhatom ,csak megkíméltnek nem:) De a családi ,úgymond hétvégi autómba,soha bele nem ülnék koszos ruhában,sőt a szűkebb családtagjaimon kívül nem is szállítok vele senkit:) Az tipp topp ha meghirdetném valószínű imába foglalná a nevem a vásárló. Szeretek beleülni,sokszor végignézem olyankor a belsejét ,és jó érzés fog el.
    Na szóval azt akarom mondani,hogy sok embernél meg az autó mindenes,és ez sajna meg is hozza a gyümölcsét. Múltkor mentem az ikeába valami matracért a dobozzal,oszt látom,hogy egy család a a Fábiába bepakolt egy komplett konyhaszekrényt. Az autó újszerű volt. De mire mindent belepászíntottak ( hátul kilógott a fele ,de nem baj lekötötték a hátsó ajtót) volt karc a műanyagon rendesen. Könyörgöm ,ez nem erre való. De egy tehertaxit már nem akart rendelni,hiszen örült,hogy kifizette azt a retek pozdorját.

    Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

Új hozzászólás Aktív témák