Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    válasz IOX #216274 üzenetére

    Piros a cél, illetve hát mindennel együtt az, amit írtam. Ezüstöt pl. nem vennék, csak ha nincs más. Mondjuk, ha egy 2010-es gázos ezüst beesne, akkor nem nézném a színt. Szóval ja, 1-2 összetevőt hajlandó vagyok leadni, ha a többi klappol. De gázosból eddig még csak nagyon régieket láttam. Egyszer volt egy 2007-es külföldi, de nem adták olcsón és elég messze volt, így azt hanyagoltam.

    Este megint nem aludtam, túrtam a netet a meglévő gázosok iránt. Volt egy-két típus, amiről itt olvastam jobbakat, de korábban elvetettem őket, de mondom, ha most gázos, miért ne próbáljam ki... aztán elkezdtem agyalni, hogy vajon jól járok-e, ha a Picasso zabálná városban a 12 litert nekem. Szóval beindult a mátrix. Jöttek vissza a Prius+ flashbackek. Egy idő után ezek tisztázódnak, csak mivel nincs meg a kiszemelt autó, ezért halasztódik a dolog, másba ásom magam, ezt elfelejtem, és kezdődik elölről. Már csak a vásárlás tud kiszabadítani a mátrixból. :D

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Új hozzászólás Aktív témák