Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • harry

    veterán

    Koszi az eddigi tippeket :)

    Persze nagy menest egyiktol sem varok, csak ugy a lehetosgekhez kepest kerdem.

    Astra: hallottam mar tobbektol hogy nehez, de speci alapjan en nem nagyon latok kulonbseget tomegben...? Gondolom inkabb arrol van szo, hogy az 1.6-tal lomhabb mint a tobbi kocsi.

    Focus: ez mondjuk jo hir, eleg nagy valasztek is van. Ehhez mar 6-os kezi valto jar, vagy 5?

    Ceed/i30: lancos vezerlessel nincs gond MPI motornal? Elso generacional hallottam nyulasrol (bar ha egyszer cserelem akkor sokaig jo).
    GDI: ezt mondjuk sajnalom, de szamitottam ra. Mondjuk ha eleg pl evente egyszer elvinni kitisztittatni, es az nem egy nagy koltseg, akkor azert egyutt lehet vele elni (ha mas gondja nincs?). Vagy ez ennel macerasabb / koltseges moka?

    Megane: igen nagy elony a 6os valto, stabil motor, csomagter, Renault topikban mar tobb jot olvastam rola, konnyen hajlok is erre.

    Chevrolet Cruze 1.6 esetleg? Errol mit erdemes tudni?
    Peugeot 308 Prince motor, neve alapjan sok jo nem jut eszembe, nem tudom ez mar masik szeria vagy sem.
    Toyota Auris kombit neztem, de ezek fiatalok es 8-9k korul indulnak... (Civic kombi meg inkabb 10k)

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák