Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz soldi3r #176724 üzenetére

    Hát oda írtam én is, hogy "Max telekjáró". Horgászni... Q7/nagy SUV? Csak nem Mészároshoz van szerencsénk?

    @Bitpork: Ha azt képzeled, hogy egy Q7/Tourareq terepjárő mert 70cm vízben elmennek akkor nincs több kérdés. Ahol 70cm víz van oda a 2.3+tonnas Q7nek csörlő kell.

    "A belső méretei pont jók" Szerintem is. De a pinpongasztal elejük miatt +60cmből jön ki a 650+literes csomagtér egy MPVhez képest. Városban parkolásnál +60cm rengeteg. Tékihaználás lent. ld MPV.

    Sportos: Ez mint a terepejáró. Az én szemeben egy 2.3+tonnás batár sose lesz sportos. Hiába futja 6.1 alatt a 0-100at.

    "Q7 fl városban a 3 literes dízellel fogyaszt 9 litert. Tiszta csőd, tényleg."

    Hát ránéztem spritmonitorra. [link] Ott 11.14l/100km az átlag. De oda olyan hülyék járnak akiket érdekel/fontos a fogyasztás nem mellesleg nem város hanem átlga. Átlag/városban mondjuk 14-15l/100km.
    Nem mellesleg egy Q7en nem feltétlen tankolás fog krátert ütni a pénztárcán.

    Nekem is nagyon tetszenek a batár SUVok. De kb itt a vége.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák