Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    válasz szőröscica #166569 üzenetére

    Mondjuk minden igény és viszonyítás kérdése, nekem a ceedből egy lx 1,6 gdi mindenre is elég lenne 4,5M, egy optima alap 6,5 M imádnám a sima 2.0 szívóbenyával és a "fapad alap felszereltségével is" tud annyit, mint egy full extrás i20 és bazinagy
    Nem kell nekem tolatókamera, meg hátsó ülésfűtés, meg holttérfigyelő, sávelhagyás figyelmeztető meg tábla felismerő...meg egyéb f@szságok....tudok vezetni, vannak tükrök az autón és még a fejem is tudom forgatni, ezek nélkül is, 1997 óta van jogsim és mindig határon autózok, sportosan, de eddig 1db büntit kaptam (na jó Ausztriából nem küldték haza ott lett volna vagy 5db) nem volt még egy koccanásom sem (pedig párszor lehetett volna, de mindig észnél voltam.) Szóval ezeket én pénzkidobásnak érzem.
    Régen feleennyi cuccot nem lehetett belepakolni egy autóba, persze, hogy sokba kerül, ha minden bele van rakva.
    Volt mikor még az abs is extra volt, most meg kötelező+ a 4-6 légzsák-TPMS, kipörgésgátló, menetstabilizátor, fedélzeti számítógép, ...
    Na meg amit vallok: Olcsó autót, olcsón vegyél.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák