Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz Tsebacsi #140538 üzenetére

    Gondolom, egyeztetett időpontok, megbeszélések, mind kuka...

    B-L-A-C-K:
    Ja? Ez elkerülte a figyelmemet. Akkor így nem lepődök meg, csak a pénz számít nekik. Ha lenne pontozásos értékelős rendszer náluk is, lehet másképp állnának hozzá, de így...

    Qru:
    Magánszemélyként eddig akármit adtam el, ha bárkivel bármit megbeszéltem (és azért arra is odafigyeltem, mit ígérek meg), tartottam magam hozzá. Hiába jött valaki egy 40000-es telóra, hogy én 45000-ért elviszem még ma. Sajnos vagy szerencsére (majd a halálos ágyamon eldöntöm) engem így neveltek, tartom magam az adott szavamhoz. Ha eladni akarom mihamarabb, akkor meg nem ígérem oda megnézésre, állapotfelmérésre vagy akármire másnapra, de még egy órával későbbre sem, így nem kell szégyenkeznem. De mindkét fent említett esetből az jön le, megbeszélték, tehát ígéretet tettek egymásnak, és az szóbeli szerződésnek minősül, ami nehezebben bizonyítható, mint az írásbeli, de ugyanúgy elítélendő a bíróságon, ha bizonyítást nyer, de persze ilyen nehezen bizonyítható dolgokból nem csinál az ember magának gondot, köp egy hegyeset és továbbáll.

Új hozzászólás Aktív témák