Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vidual001

    tag

    Sziasztok!

    Lassan, de biztosan végre összegyűlik a pénzem az első autómra :)
    Már kis p*csös korom óta a W140-es bálnamerci az álmom, viszont amiket eddig megnéztem, azok nagyon gatya állapotban (szilentek kuka, kasztni rohadás, kuplung/váltó kuka.. és hasonlók) fogadtak.

    Ráadásul navis autót szeretnék.
    Elkezdtem tehát nézegetni az újabb S osztályt, és mivel Brüsszelben élek, itt olcsóbbak is és van/lesz rá keretem. Ugyanakkor a 7-es BMW is tetszik.
    Az lenne a kérdésem, hogy Ti melyiket vennétek meg, és miért, illetve miért nem a másikat?
    Ha esetleg valakinek volt már ilyen autója, az a tapasztalatait is leírhatná, nagyon sokat segítene nekem! :)

    Használtan venném, ezért kikérném a véleményeteket, hogy mire figyeljek nagyon a két autónál.
    A típusok:

    2006 vagy fiatalabb S 320-350-400 Mercedes VS[. 2004 vagy fiatalabb BMW 730-735-740(/B)

    Lehetőleg full extrás (első-hátsó-oldalsó rolós mindenképp) legyen. Nem hátrány, ha van fejtámla monitor, de nem feltétel. :)

    A fa kormányról lenne még kérdésem. Tényleg nagyon hideg szokott lenni? Nehéz felfűteni a kormányfűtéssel?

    A Lexust néztem még, de ahhoz 2-3x annyi az alkatrészár, ezért tőle óckodok nagyon.

    Előre is köszönöm a segítséget!! :R :R

    Ui.: 21 éves vagyok, de nem str*ciskedni kell, megbecsült gépezet lesz, és 10-15 vagy 20 évig szeretném még magam mellett tartani.

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT62VR 6RD Dominator Pro

Új hozzászólás Aktív témák