Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz Acheron #121932 üzenetére

    Szerintem olyan, hogy "volvo fenntartasi költseg" nincs :N nem mind1, hogy egy 1.6 os volvo c30 rol vagy automata 200+loerös S80 rol beszelünk. Egesz masok lesznek a fenntartai költsegek, minden szempontbol. Volt erröl cikk is a neten, hogy egy premium auto hasznaltan is premium.

    En is mondanam egyebkent a V70 et :K optimalis lehet arra amit keresel. Lexusokkal szerintem a draga alkatresz arak miatt erdemes vigyazni/kalkulalni velük.

    Szerintem amugy egy passat kombi is hozza az avensis/s60 szintet, csak nyilvan az kicsit tömeg auto feelingü.

    Viszont a bmw/merci melle en odatennem az A6 os avantot. Azt hiszem 2012 vegetöl van az uj A6 es arrol nagyon jo velemenyeket irtak. Allitolag az 5 ös bmw kicsit lecsuszott anyaghasznalat szmpontjabol az A6 hoz kepest.

    Illetva az uj skoda superb röl is nagyon jokat irnak. Ha nem szamit annyira a logo az auto orran, arra is erdemes lehet ranezni, plane 1 ev mulva abbol is lesz mar hasznaltauto valasztek. Kisse nyilvan kevesbe lesz premium feeling, de allitolag nagyon komfortos, nagyon nagy auto az is.

Új hozzászólás Aktív témák