- Bluetooth hangszórók
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Projektor topic
- SSD kibeszélő
- Apple MacBook
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Computex 2026: nehéz volt visszahozni a Ryzen 7 5800X3D-t
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Véreshurka
senior tag
Nos, azt a kis pc-t nem ismerem így nem mondanék rá semmit, hogy jó-e vagy sem. Valamint sajnos kijelző nélküli gépen nem lehet feltelepíteni, hiszen már telepítéskor be kell konfigurálni az alap dolgokat, hogy egyáltalán hálózatról elérhesd. Melyik legyen a WAN interfész, melyik(ek) legyen(ek) a LAN interfész(ek), a WAN milyen módon kommunikáljon, StaticIP, DynamicIP, PPPoE, stb. Ez után be kell állítani a DHCP szervert is. Ha ezzel kész vagy csak ez után éred el hálózaton a ketyerét, de onnantól mindent IS tudsz távolról csinálni. Innentől nem szükséges, hogy legyen külső megjelenítő a pfsense-t futtató gépen.
Továbbá egy teljesen mezei júzer is tökéletesen meg tud csinálni mindent rajta, hiszen elég nagy community fóruma van, így nagyjából mindenhez van leírás benne.
Személy szerint a VPN részébe nem merültem bele, de elképzelhető, hogy a közeljövőben én is megcsinálom majd rajta
Ha gondolod csinálok majd egy magyar nyelvű leírást hozzá ide 
Próbáld ki, have fun
Egyelőre keresgélem a megfelelő gépet amin futtathatom a rendszert, ez kb. október közepére, vagy esetleg november elejére lesz meg. Végülis úgy döntöttem, hogy nem nézek beépített wifis szerkezetet, hanem akkor egyből beleugrok és veszek hozzá unifi cuccokat (switch + AP), így viszont várnom kell, hogy meglegyenek a kellő anyagiak... A kérdés után vettem észre, hogy a mini pc-nek lenne hdmi portja, szóval akkor valószínű az első konfigurálást a tv-ről is meg tudnám ejteni.
A leírásokat megköszönöm, de biztos lesz majd rengeteg kérdésem ha már nálam is lesz az eszköz...
-
ƬΛЯΛ
senior tag
Sziasztok!
Jó, hogy lett ilyen topik, én is gondolkodom azon, hogy leváltanám az otthoni routeremet egy pfsense-t futtatóra. Ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem:
Gépnek valamilyen Qotom mini PC-n gondolkodom (min. 4 gigabit port + AES NI), esetleg van valakinek tapasztalata ezekkel a gépekkel kapcsolatban? Illetve azon is gondolkodom, hogy elsőre csak próbálgatnám a rendszert, így a Qotom-ok közül is olyat vennék, ami wifi képes, mivel nem fogok tudni a router mellett ülni, hogy kábellel legyek összekapcsolva. Ez így akár elképzelhető megoldás lenne?
Tudom telepíteni a pfsense-t úgy, hogy nincs külső megjelenítőm?
llletve egy fontos kérdés a végére: átlagos user vagyok, egy asus routert konfigoltam eddig be, illetve pár alap dolgot ezen a routeren. Akár nagyon minimális hálózati tudással is bele lehet vágni? Igazából jó lenne azokat a dolgokat használnom amiket eddig is használok a routeren + persze mást is amit kínál a program: dhcp szerveren és port forvardoláson túl ddns van rajta beállítva, létrehoztam két vpn szervert rajta, ezzel szoktam kívülről az otthoni hálómba bejelentkezni, illetve vpn tunnelként tudok felcsatlakozni az előfizetett vpn szolgáltatásomhoz. Ezeket mennyire lehet bekonfigolni egy átlagos user számára?
Előre is köszi a válaszokat!
Nos, azt a kis pc-t nem ismerem így nem mondanék rá semmit, hogy jó-e vagy sem. Valamint sajnos kijelző nélküli gépen nem lehet feltelepíteni, hiszen már telepítéskor be kell konfigurálni az alap dolgokat, hogy egyáltalán hálózatról elérhesd. Melyik legyen a WAN interfész, melyik(ek) legyen(ek) a LAN interfész(ek), a WAN milyen módon kommunikáljon, StaticIP, DynamicIP, PPPoE, stb. Ez után be kell állítani a DHCP szervert is. Ha ezzel kész vagy csak ez után éred el hálózaton a ketyerét, de onnantól mindent IS tudsz távolról csinálni. Innentől nem szükséges, hogy legyen külső megjelenítő a pfsense-t futtató gépen.
Továbbá egy teljesen mezei júzer is tökéletesen meg tud csinálni mindent rajta, hiszen elég nagy community fóruma van, így nagyjából mindenhez van leírás benne.
Személy szerint a VPN részébe nem merültem bele, de elképzelhető, hogy a közeljövőben én is megcsinálom majd rajta
Ha gondolod csinálok majd egy magyar nyelvű leírást hozzá ide 
Próbáld ki, have fun
-
Véreshurka
senior tag
Sziasztok!
Jó, hogy lett ilyen topik, én is gondolkodom azon, hogy leváltanám az otthoni routeremet egy pfsense-t futtatóra. Ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem:
Gépnek valamilyen Qotom mini PC-n gondolkodom (min. 4 gigabit port + AES NI), esetleg van valakinek tapasztalata ezekkel a gépekkel kapcsolatban? Illetve azon is gondolkodom, hogy elsőre csak próbálgatnám a rendszert, így a Qotom-ok közül is olyat vennék, ami wifi képes, mivel nem fogok tudni a router mellett ülni, hogy kábellel legyek összekapcsolva. Ez így akár elképzelhető megoldás lenne?
Tudom telepíteni a pfsense-t úgy, hogy nincs külső megjelenítőm?
llletve egy fontos kérdés a végére: átlagos user vagyok, egy asus routert konfigoltam eddig be, illetve pár alap dolgot ezen a routeren. Akár nagyon minimális hálózati tudással is bele lehet vágni? Igazából jó lenne azokat a dolgokat használnom amiket eddig is használok a routeren + persze mást is amit kínál a program: dhcp szerveren és port forvardoláson túl ddns van rajta beállítva, létrehoztam két vpn szervert rajta, ezzel szoktam kívülről az otthoni hálómba bejelentkezni, illetve vpn tunnelként tudok felcsatlakozni az előfizetett vpn szolgáltatásomhoz. Ezeket mennyire lehet bekonfigolni egy átlagos user számára?
Előre is köszi a válaszokat!
-
ƬΛЯΛ
senior tag
-
woodworm
veterán
Na jó, kicsit utánaolvastam mi is az az autodl, de értelmét továbbra sem látom. Mért van az embernek szüksége arra, hogy a legutóbbi X torrentet, legyen az bármilyen, letöltse automatikusan a kliens? PL: Minek töltsön le E-Bookot egyáltalán, ha sose töltöttem le, mert nincs rá szükségem?

Btw, elég jól elkanyarodtunk a pfSense-től

Ezért lehet filterezni, nem kell mindent letölteni ám.
-
ƬΛЯΛ
senior tag
Na jó, kicsit utánaolvastam mi is az az autodl, de értelmét továbbra sem látom. Mért van az embernek szüksége arra, hogy a legutóbbi X torrentet, legyen az bármilyen, letöltse automatikusan a kliens? PL: Minek töltsön le E-Bookot egyáltalán, ha sose töltöttem le, mert nincs rá szükségem?

Btw, elég jól elkanyarodtunk a pfSense-től

-
woodworm
veterán
-
jancsi20
csendes tag
Csatlakozom én is... Imádom a PFSendet.
Nekem is VMware Esxi-n van egy Gen8-as microserveren. 
Ezen van 3 virtuális gép. Openmediavault(Plex, DLNA, ), Windows XP, és Windows 7.
-
ƬΛЯΛ
senior tag
-
.Farkas.
tag
-
jerry311
nagyúr
-
ƬΛЯΛ
senior tag
Lehet én vagyok a maradi, de nem látom át mit csinál és miért jó pontosan az AutoDL. De ha én tudok élni nélküle, szerintem egy apró kompromisszumot megér

Egyébként igen, elég lehet. Nálam a szerverben van egy 4 portos gigabit intel kártya. Annak a 0. portja a WAN, 1. a LAN, a másik kettő egyelőre üres, valamint az alaplapi port lett beállítva az ESXI Management port-nak. Jobb szeretem ha fizikai porton van

-
.Farkas.
tag
Nos ez egy egész pici részben pfSense csak, de mindenképp segítek

pfSense-nek esxi-ben elég adni 1vCPU-t és 512MB RAM-ot
A helyedben torrent klienst és plexet egy kalap alá vennék egy CentOS7 alá. A feladatot tökéletesen ellátja, mégse eszik annyi erőforrást, mint a windows. Nálam a CentOS-en Transmission fut torrentnek, mellette samba, plex. Sőt, a torrent alá 3 disk-et rendeltem LVM-mel összeházasítva

Szóval elméleti síkon elég, de azért nézd meg az ESXI oldalán, hogy a processzor támogatott-e, mert egy ilyen hibába teszelés során belefutottam. Amihez nincs natív támogatás arra nem hajlandó hákolás nélkül felmenni az esxi

Ja és nagyon fontos, hogy legyen legalább két gigabit-es portod, egy a WAN-nak és egy a LAN-nak, ami akár mehet egy fizikai switch-be. Viszont éles tapasztalatom még nincs a pfSense-zel digi szempontjából a PPPoE miatt, de tudja.
Az a baj, hogy az AutoDL kb csak Windowson megy.
Halokartyabol jo ugy, hogy az alaplapi + egy kulso? Ahogy neztem egy dual portos PCI-E kartya 25k korul mozog azt egy kicsit soknak erzem

-
ƬΛЯΛ
senior tag
Nos ez egy egész pici részben pfSense csak, de mindenképp segítek

pfSense-nek esxi-ben elég adni 1vCPU-t és 512MB RAM-ot
A helyedben torrent klienst és plexet egy kalap alá vennék egy CentOS7 alá. A feladatot tökéletesen ellátja, mégse eszik annyi erőforrást, mint a windows. Nálam a CentOS-en Transmission fut torrentnek, mellette samba, plex. Sőt, a torrent alá 3 disk-et rendeltem LVM-mel összeházasítva

Szóval elméleti síkon elég, de azért nézd meg az ESXI oldalán, hogy a processzor támogatott-e, mert egy ilyen hibába teszelés során belefutottam. Amihez nincs natív támogatás arra nem hajlandó hákolás nélkül felmenni az esxi

Ja és nagyon fontos, hogy legyen legalább két gigabit-es portod, egy a WAN-nak és egy a LAN-nak, ami akár mehet egy fizikai switch-be. Viszont éles tapasztalatom még nincs a pfSense-zel digi szempontjából a PPPoE miatt, de tudja.
-
.Farkas.
tag
Sziasztok!
En is gondolkodom egy ilyen felepitesen.
Szerintetek hardware-be eleg lenne egy Asrock J4105 + 16GB RAM ESXI ala?
pfSense
Windows 10x64
Qbittorrent + Autodl (1000/500Mbit net)
Plex Server -
moflicica
csendes tag
Sziasztok!
Engem nagyon érdekelne a pfsense.
Jelenleg nálunk is ez a tűzfal működik, és szeretném jobban megtanulni a használatát. Minden ezzel kapcsolatos dolog érdekelne.Most legfőképpen az, hogyan lehet az EDUROAM Wifi A-s címét és a pfsense belső hálójára állított C-s címet úgy összekapcsolni, hogy lehessen EDUROAM Wifik-ről belső hálóra nyomtatni.
Válaszaitokat előre is köszönöm.
-
Zwodkassy
senior tag
-
Zwodkassy
senior tag
Hát a WebGui ami a legkevésbé hiányzik. Találkoztam és dolgoztam már annyi WebGui-val, de csak a csilli villi volt bennük plusz. MikroTik esetén pont a WinBox ami nagyon bejött nekem. Baromi gyorsan, rugalmasan és kényelmesen lehet vele dolgozni 😁
Ízlések és pofonok -
zolee001
őstag
-
ƬΛЯΛ
senior tag
-
zolee001
őstag
Lassan-lassan 10 éve használom teljesen elégedetten kizárolag virtuális környezetekben tüzfal valamint tartalomszürésre
-
ƬΛЯΛ
senior tag
-
Zwodkassy
senior tag
-
ƬΛЯΛ
senior tag
-
jerry311
nagyúr
Pedig ki tudnák szolgálni rendesen
Jó nyilván céges körökben legtöbbször Cisco vagy MikroTik márka a fellelhető.Én úgy fejezném ki, mi is az a pfSense, hogy egy céges szintű tudással rendelkező router otthoni költségekre tervezve. Most már eszembe nem jutna fizikai routert vásárolni soha többé

Mikrotiket nem nagyon látok céges környezetben, pedig tud jó dolgokat. Cisco, Juniper a jellemző.
Tűzfalaknál meg Cisco, CheckPoint, Juniper, Fortigate, PaloAlto. -
ƬΛЯΛ
senior tag
Pedig ki tudnák szolgálni rendesen
Jó nyilván céges körökben legtöbbször Cisco vagy MikroTik márka a fellelhető.Én úgy fejezném ki, mi is az a pfSense, hogy egy céges szintű tudással rendelkező router otthoni költségekre tervezve. Most már eszembe nem jutna fizikai routert vásárolni soha többé

-
jerry311
nagyúr
A vyatta sem csak virtuális router, csak hát az a legegyszerűbb. Meg általában nem is kell egy egész gép, nem egy teljes céges hálózatot szoktak ezekről futtatni.
-
ƬΛЯΛ
senior tag
És Alex91:
Mint írtam, igyekszem majd leírásokat és szemléltetéseket írni

Én először akkor találkoztam vele, amikor már otthonra kevés volt a 10/100 és sajnáltam a tízezreket a kommersz gigabites eszközökre. Informatikusoknak meg mindig van otthon valami régi (esetemben Core2Duo) gépe
Az más, hogy most már ESXi alatt, virtualizálva fut, de ez mindegy igazából. Egy virtuális mag van neki adva, meg 512MB ram és vígan ketyeg 
-
ƬΛЯΛ
senior tag
Ez nem virtuális router
Legalábbis maximum annyira, mint bármelyik másik router a világon
Csupán olyan alapokra van fektetve, amivel kommersz vasakra fel lehet tenni 
-
jerry311
nagyúr
-
Yerix
tag
-
Alex91
félisten
-
ƬΛЯΛ
senior tag
-
Zwodkassy
senior tag
-
ƬΛЯΛ
senior tag
uP!
-
ƬΛЯΛ
senior tag
én is csak olvasgatok, és infókat szedegetek, néztem már pfSense-t is, és hozzá mini pc-ket dupla LAN-nal
Nem bánnád meg, ha belevágnál a világába
Ha kérdésed van, tedd fel nyugodtan 
-
Cirbolya_sen
aktív tag
én is csak olvasgatok, és infókat szedegetek, néztem már pfSense-t is, és hozzá mini pc-ket dupla LAN-nal
-
ƬΛЯΛ
senior tag
-
Zwodkassy
senior tag
Egyelőre konkrét kérdésem nincs, csak olvasgatnék. Jelenleg sajnos időm sem lenne vele "játszani". Talán ősztől
-
ƬΛЯΛ
senior tag
Teljesen elégedett vagyok én is vele. Nem is gondolkozom már másban. Ez pont egy olyan téma, ami egyáltalán nem volt prohardveren, ezért kicsit meglep mért ennyire lapos a dolog és kevés az érdeklődés 
-
[K2]
tag
-
ƬΛЯΛ
senior tag
-
ƬΛЯΛ
senior tag
Up, de lassan akar beindulni a dolog
Nem hiszem, hogy én vagyok egyedül, aki kis hazánkban ezt használja 
-
ƬΛЯΛ
senior tag
Áh végre valaki
Üdvözöllek itt 
Én lassan egy éve használom itthon élesben, teljes megelégedéssel. Mire volnál kíváncsi?
A későbbiekben tervezek magyar nyelven tutorialokat készíteni a főbb dolgokról. Mint pl. port kiengedés, nat, vpn, ddns és hasonlók

-
Zwodkassy
senior tag
-
ƬΛЯΛ
senior tag
uP!
-
ƬΛЯΛ
senior tag
Senki?

-
ƬΛЯΛ
senior tag
Az ESXi-n belüli VM-ek virtual switch-ben vannak, így natívan kapják a gigabitet. Tudom, lehet a pfSense-ben is bridge-elni a portokat, de valamiért nálam nem működött tökéletesen, ezért maradtam a fizikális switch-nél. Valamint számomra így tisztább is a network

-
ƬΛЯΛ
senior tag
Üdvözlök mindenkit!
Keresgéltem a fórumon, de élő, vagy konkrétan ezzel foglalkozó topicot nem találtam, így úgy döntöttem nyitok neki egyet, hiszen valószínű elég sokan használjuk otthoni/vállalati környezetben. A topic célja az, hogy a pfSense-t használó kezdő/haladó/profi userek megoszthassák tapasztalataikat a többiekkel, esetleg segítséget kérjenek/nyújtsanak. Remélhetőleg családias, baráti hangulatot sikerül kialakítani, ami mindenki számára kellemes időtöltést eredményez a topicban.
Egy pár szó annak, aki nem feltétlen tudja mi az a pfSense:
A pfSense egy FreeBSD alapú standalone operációs rendszer, ami arra hivatott, hogy minden funkciót megadjon egy számítógépnek, amivel routerré válhat. Sokaknak a költségkímélés a cél, hiszen akár egy régebbi 775-ös géppel is létre lehet hozni egy gigabites routert és ezzel együtt egy komplett hálózatot, de vannak akiknek a sokszínűség és a funkciók hada a kecsegtető.Nálam először egy Fujitsu Esprimo brand gépen futott, Intel E8400 processzorral és 4x1GB DDR2 rammal. Ez egy 4 portos PCIe x8-as gigabites Intel kártyával volt megtámogatva. Mondanom sem kell, kinyílt előttem a világ vele. Mostanra már ESXi virtuális környezetből fut és továbbra is elégedett felhasználóként állok mögé.
A legfontosabbat elfelejtettem, ez az egész teljesen INGYENES, a telepítőt innen tudjátok beszerezni:
https://www.pfsense.org/download/A későbbiekben tervezek komplett leírásokat készíteni, mit hogy kell, azok számára, akik esetleg nincsenek kibékülve az angol nyelvvel, így nincs segítségükre a Netgate fórum.
Igyekszem majd a legjobb tudásom szerint segíteni mindenkinek, aki kérdéssel fordul a topichoz, továbbá remélem sokan összegyűlünk, és tényleg közösséget építhetünk.
Köszönöm előre is az aktivitást, érezzétek jól magatokat!

Az itthoni hálózatom dióhéjban:

-
ƬΛЯΛ
senior tag
Üdvözlök mindenkit!
Keresgéltem a fórumon, de élő, vagy konkrétan ezzel foglalkozó topicot nem találtam, így úgy döntöttem nyitok neki egyet, hiszen valószínű elég sokan használjuk otthoni/vállalati környezetben. A topic célja az, hogy a pfSense-t használó kezdő/haladó/profi userek megoszthassák tapasztalataikat a többiekkel, esetleg segítséget kérjenek/nyújtsanak. Remélhetőleg családias, baráti hangulatot sikerül kialakítani, ami mindenki számára kellemes időtöltést eredményez a topicban.
Egy pár szó annak, aki nem feltétlen tudja mi az a pfSense:
A pfSense egy FreeBSD alapú standalone operációs rendszer, ami arra hivatott, hogy minden funkciót megadjon egy számítógépnek, amivel routerré válhat. Sokaknak a költségkímélés a cél, hiszen akár egy régebbi 775-ös géppel is létre lehet hozni egy gigabites routert és ezzel együtt egy komplett hálózatot, de vannak akiknek a sokszínűség és a funkciók hada a kecsegtető.Nálam először egy Fujitsu Esprimo brand gépen futott, Intel E8400 processzorral és 4x1GB DDR2 rammal. Ez egy 4 portos PCIe x8-as gigabites Intel kártyával volt megtámogatva. Mondanom sem kell, kinyílt előttem a világ vele. Mostanra már ESXi virtuális környezetből fut és továbbra is elégedett felhasználóként állok mögé.
A legfontosabbat elfelejtettem, ez az egész teljesen INGYENES, a telepítőt innen tudjátok beszerezni:
https://www.pfsense.org/download/A későbbiekben tervezek komplett leírásokat készíteni, mit hogy kell, azok számára, akik esetleg nincsenek kibékülve az angol nyelvvel, így nincs segítségükre a Netgate fórum.
Igyekszem majd a legjobb tudásom szerint segíteni mindenkinek, aki kérdéssel fordul a topichoz, továbbá remélem sokan összegyűlünk, és tényleg közösséget építhetünk.
Köszönöm előre is az aktivitást, érezzétek jól magatokat!

Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Bluetooth hangszórók
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- bitpork: Balcsis tali 2026
- PlayStation 5
- E-roller topik
- Építő/felújító topik
- Még egy kosár One UI frissítést összeszedett a Samsung
- Vicces képek
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- További aktív témák...
- Eladó egy Honor 200 8GB/12GB okos telefon.
- Eladó egy használt Gigabyte RX5700XT 256bit 8GB DDR6 Ram
- Eladó egy hibás Denon Pm1080r erősítő.
- PC bontás - NZXT H630, Seasonic Plat 860W, X99, i7-6900K, NZXT Kraken, 64Gb, GTX 980Ti, 6TB
- Red Faction PC - NZXT, B450, Ryzen 5 3600X, 16Gb, RTX 2060, 1,25Gb tárhely - Windows 11
- AKCIÓ! ASUS ProArt RTX 4060 8GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- ÚJ! MacBook Air M5 13" 16GB 512GB Midnight - 1év Garancia! TÖLTŐ, +AJÁNDÉK!!!
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! Ryzen 5 5600XT / RTX 5060 / 16GB DDR4 / 1TB SSD!
- 5G Lenovo ThinkPad P14s Gen 3 Intel Core i7-1280P 32GB 1TB Nvidia T550 4GB 1 év garancia
- Dell 7430 2in1 360 áthajtós touchos! i7-1265U 16GB 512GB FHD IPS 1 év gar
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Ha gondolod csinálok majd egy magyar nyelvű leírást hozzá ide










