Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    válasz bitpork #113183 üzenetére

    akkor te vagy a szabályt erősítő kivétel :) nekem eddig 7 autóval a tapasztalataim a következők: 3 passatból kettővel én szívtam, eggyel a következő tulaj -nálam nem voltak előjelek se. Mindegyik passat "jó áron" volt. 2 golfból az egyiket hagyjuk, frédibéni edition volt, nem érte volna meg megcsinálni, ezért eladtam, más bajom nem volt vele. a GTI-vel nem volt semmi műszaki nyűg, csak sokat evett. Az egyest beszámoltam, a GTI közepes áron volt, indulásból kellett rá költeni ezt-azt, de azok is leginkább kopó-fogyó dolgok voltak, meg ugye a j.e ablakemelő fosta össze magát.
    BMW-re nem kellett nagyon költeni, de ez inkább csak annak köszönhető, hogy rövid ideig volt meg. Itt a lego jelleg és a típus ritkasága miatt nehéz megmondani, hogy olcsó volt-e.
    Toyota megvan 2,5 éve, eddig az olajcseréken és a vásárlás utáni vezérlés+fék kombón kívül a nagynyomású szivattyú és a szívócső volt pluszban, 90ezerért a kettő. Ezt olcsón vettem, de az esztétikai állapota miatt+ismerőstől volt.

Új hozzászólás Aktív témák