Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -v-

    addikt

    válasz footy #112353 üzenetére

    Jó de ha fél misivel többet keres mondjuk ott kint, akkor abból 114e-t levonva is még jól jár ;)
    Autópályán 2x1 óra meg kb. pihentetőbb mint bkv-zni ... én legalábbis szívesebben nyomnám, mint a hármas metrózást mondjuk. Miért nem albizik kint? Pl. mert így minden nap hazajöhet a családjához, az elég nyomós érv szerintem. Miért nem költözik ki a család is? Pl. mert itt van munkája az asszonynak itt jár suliba a gyerek stb ... azért nem olyan nehéz olyan scenáriót összerakni, ahol megéri a dolog, ne legyetek már ennyire szűklátókörűek. Ha nem érné meg gondolom nem csinálná, ha nem teljesen hülye ...

    Declare:
    "Raadasul, elöször arra gondoltam, hogy van ezert valami szemmel lathato fizu, de akkor meg nem 1,5M ert keresne autot...."

    Kicsit próbáljátok már ne a saját szemszögetekből nézni dolgokat, honnan tudod nem keres kurva sokat csak mondjuk totál fölöslegesnek meg pénzkidobásnak tartana drágább autót? Az is lehet otthon áll egy RS6, csak ingázni mondjuk fölösleges egy drága vas amit lehasznál ...
    A szemmel látható fizu az meg relatív, lehet totál szopóágon volt eddig, és ez most nagy előrelépés vagy jó lehetőség amit megragad. Ha meg mindenki ennyire dúskál a kurva jó lehetőségekben, hogy válogathat hova mennyit meg mivel utazik, az örüljön.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák