Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • (Darkwood)

    őstag

    Kiragadnék egy részt: "Nemrég egy újabb sztrájkköveteléssel lettünk "gazdagabbak", szimbolikus jelentősége is van annak, miért pont december 14-én folytatódik a sztrájk. Aznap lép ugyanis érvénybe az új menetrend, ami ellehetetleníti rengeteg vasutas - és ebből kifolyólag még több utas - munkábajárását és hazajutását. Sok esetben órákkal nő az utazáshoz szükséges idő, ami teljesen tönkreteszi a családok eddig megszokott életvitelét. A VDSzSz már minden fórumon követelte az új menetrend bevezetésének felfüggesztését, és a jelenlegi érvényben tartását a hibák korrigálásáig, amire nem került sor." Na ez az, amivel teljesen egyetértek! Annyira szar az új menetrend felénk, hogy hányhatnékom van tőle! :((( Többszörös levelezés után is kibasztak az itt élőkkel! Teljesen el akarják vadítani az embereket a vasúttól! Szabotázs! :(

    [ Szerkesztve ]

    Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

Új hozzászólás Aktív témák