Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz cigam #57121 üzenetére

    Naná, hogy beraktam, ahogy belepillantottam, beugrott egyből, hogy pár napja mit írtam a Fedorát kezdőknek javaslóknak, még mindig nem tartom a legkönnyebb kezdésnek, de el kell vonatkoztatnom az apt csomagkezelő vonaltól és akkor más nézőpontból már nem is ugyanúgy látszik a dolog.

    Közben rájöttem, hogy a kezd írást végigolvasva, akit érdekel, úgyis látja a folytatást.

    Szóval jó kis leírást csináltál, több ilyen kéne minden ágból, aztán a kezdők döntsék el, mi tetszik nekik, szóval igazán mi köszönhetjük neked, hogy megírtad! :R Az összes rész együttvéve már talán megközelíti háborgó kollégánk igényeit is, én remélem is, hogy kipróbálja, megszereti a Fedorát és rengeteg kérdése lesz! Még jó, hogy van külön topikja a Fedorának! :DD

    #57122) colomb2

    Mi van akkor, ha valaki szeret disztrót upgrade-elni? bocsi.... :P Én például imádok telepíteni, van, hogy Mint-ből van 8 különböző verzió és DE az össz meghajtómon és szeretem, hogy ott vannak. Már volt, hogy ez megmentett, mikor nat-olták a netem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák